Tėvas spėjo išgelbėti savo 4 mėnesių kūdikį

2015-03-10, Karolina KIRTIKLYTĖ

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 3 valandą, Tilžės gatvės 2A name kilo gaisras. Ugniagesiams teko iš namo evakuoti visus gyventojus. Tėvas spėjo išgelbėti savo 4 mėnesių kūdikį.

Į bendrąjį pagalbos centrą kreipėsi gyventojai ir pranešė, jog Tilžės gatvėje 2A name kilo gaisras. Atvykę ugniagesiai rado dūmuose paskendusią laiptinę. Kai kurie butai taip pat skendėjo tirštuose dūmuose. Į įvykio vietą buvo išsiųsti Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Šilutės rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos ir medicinos darbuotojai.

Atvykę ugniagesiai laiptinėje rado degančią lovą ir medines pertvaras. Antro aukšto laiptų aikštelėje stovėjo vyras su kūdikiu rankose. Vaiką jis buvo suvyniojęs į pledą. „Mums užlipus į antrą namo aukštą radome ten stovintį ir rankose kūdikį laikantį vyrą. Jis mums pasakė, jog visiškai neseniai per langą paklodės pagalba nuleido žmoną“, - sakė ugniagesys.

Kūdikis ugniagesių pagalba kopėčiomis buvo taip pat išgabentas laukan, atiduotas motinai, o jie abu perduoti medikams.

Namo gyventojai svarstė, kas galėjo sukelti gaisrą. Laiptinės durys – rakinamos. Įvykį tirs Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono komisariato pareigūnai.


Straipsnio komentarai

mama 4vaiku2015-03-13
saunuolis ir tetis ir ugnegesei saunuoliai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rima2015-03-10
Šaunuoliai ugniagesiai!!!!!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?