Edgaras Kuturys grįžta į Gargždus?

2022-04-25

Beveik prieš mėnesį įvykus permainoms Pagėgiuose, vietos prie valdžios stalo nebeteko buvęs vicemeras Edgaras Kuturys. Jį pakeitė liberalė Ligita Kazlauskienė, o viešojoje erdvėje prasidėjo spėlionės - kur šį kartą pasuks E. Kuturio kelias? Darbas gyvenamojoje vietoje Šilutėje, buvusioje darbovietėje Gargžduose, o gal tiesiog poilsis užtarnautoje policijos pareigūno pensijoje?

„Šilokarčemos“ šaltinių duomenimis, politikui jau atlaisvinta vieta Gargžduose - Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriuje. Prieš pradedant eiti Pagėgių vicemero pareigas politikas būtent čia ir dirbo skyriaus vedėju. Tačiau anot šaltinių, šį kartą E. Kuturys dirbs ne vedėjo, o eilinio specialisto pareigose.

Susisiekus su pačiu E. Kuturiu, politikas teigė, jog dabar jis atostogauja, tačiau planų grįžti į Gargždus neneigė. „Šiuo metu atostogauju, nes jų per dvejus metus praktiškai neturėjau. Pagal galiojančius teisės aktus aš turiu teisę atkurti valstybės tarnautojo statusą, todėl yra pateiktas prašymas Valstybės tarnybos departamentui, kuris atkūręs jį ir siūlys laisvas pareigas buvusioje darbovietėje arba visoje Lietuvoje“, - neslėpė buvęs vicemeras.

V. Bendaravičių apkaltino išdavyste

E. Kutulys, paklaustas apie įvykusias permainas prie Pagėgių valdžios stalo, nesusitvardė be aštresnių žodžių buvusiam partneriui Vaidui Bendaravičiui. „Ar merui V. Bendaravičiui nuoskaudų nelaikau, tai vertinkite patys, nes jis mūsų komandą išdavė du kartus, o Pagėgių savivaldybei meras vadovauja su trečia nauja dauguma, tai gal čia jau prasideda vadovo problemos, kad jam niekas netinka. Na, gal dabar jau Kęsto Komskio komanda tiks, tik prieš rinkimus jis sakė visiškai atvirkščiai“, - teigė E. Kuturys.

Buvęs vicemeras, liedamas nuoskaudą dėl prarastos valdžios, neapsiėjo ir be tradicinių kaltinimų K. Komskiui. Šį kartą K. Komskis kaltas buvo ne dėl vėlyvo pavasario ar šiltos žiemos, o dėl to, kad neina į valdančiąją daugumą kartu su liberalais. Nepaisant fakto, jog nei K. Komskis, nei jo frakcijos kolegos jokių postų negavo, jokia sutartis su mero komanda nėra pasirašyta, E. Kuturio manymu, viskas yra kitaip. Mat, jei opozicijoje liktų tik jo vieno kolegos, atsilaisvintų įvairūs postai, į kuriuos galbūt galėtų ir jis pretenduoti.  

„Jūsų klausimas, kaip manau, ar dirbs Pagėgių savivaldybės taryba  be daugumos, tai atsakau, kad tikrai nedirbs, nes ji jau yra sudaryta iš K. Komskio komandos, socialdemokratų, Darbo partijos ir liberalų atstovų ir dirbama. Meras, žengdamas tokį žingsnį, tikrai apkalbėjo visus klausimus ir postus, kuriuos neužilgo pamatysime, ir tik formalus sakymas, kad nepasirašyta daugumos sutartis, tai nieko nereiškia.

Jau dabar vykdomi tam tikri veiksmai, kurie be daugumos sutarimo neįmanomi, todėl mes juos greitai pamatysime ir paviešinsime. Manau, nepasirašoma sutartis vien dėl to, kad mums, kaip vienintelei partijai, likusiai opozicijoje, priklauso labai svarbūs postai, t. y. Kontrolės komiteto pirmininko, Etikos komisijos pirmininko ir Antikorupcinės komisijos pirmininko, todėl jie, nenorėdami jų atiduoti ir kad nemaišytumėme jų darbeliams, taip ir deklaruoja, bet laikas viską sustatys į vietas“, - tvirtino E. Kuturys.


Straipsnio komentarai

nieko nuostabaus2022-09-01
kad kartu Vaidas su Kestu, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vietinis2022-04-26
Atostogauja, tiksliau verda smalos katilą, ir kuria planus kaip grįžti prie lovio, juk norisi tų lengvai prieinamų šakočių. vien su šakočiais Pagėgių neišgelbėsi, gal reikėtų Gargždus ar Šilutę bandyti gelbėti, nes juk vis arčiau gyvenamos, o ne deklaruojamos vietos. O dabar rimtai, išsisėmė E.K, ieškodamas kaltų, ir lakstydamas ieškodamas ,manau, sau ir savo aplinkai naudos, vaizduodamas nuskriaustą, įdarbindamas( gal klystu) savo partiečius į šiltas vieteles. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Klausimas2022-04-26
O kur gris Virgis, kai bus atleistas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2022-04-25
Pagėgių AIG (aukštas ir gudrus) persigrupuoja. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?