Antradienio horoskopas – kovo 10 d.

2015-03-10, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Skraidanti kiaulytė
„Shutterstock“ nuotr. / Skraidanti kiaulytė

Siūlome susipažinti su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei kitus šiandien noriai džiuginsite, motyvuodami juos, suteikdami jiems pramogų ar juos padrąsindami, tai ir patys energijos nestokosite. Nepralenkiami būsite spręsdami vaikų auginimo ar auklėjimo problemas, kūrybinius projektus, realizuodami ar imdamiesi tokios veiklos, kuriai paprastai trūksta ryžto ir tinkamų aplinkybių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų šeimos nariai šiandien žino, kaip jums parodyti, kad jūsų pastangos, netgi tos, kurių nevertina ar nepastebi jums reikalingi asmenys, yra svarbios ir vertos dėmesio. Todėl jų dėka, regis, nesustosite vietoje ir atliksite kelis veiksmus, kurie bus ypač svarbūs jūsų privačiam gyvenimui arba vidiniam pasauliui. O ir jų eigą, aplinkybes ir tikslą kol kas pasiliksite paslaptyje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sėkmingai dalysitės informacija su draugais ar komandos nariais. Jūsų iniciatyvos kolektyve ar dėl visos grupės pastangų, žinia apie jus pasklis toli ir plačiai. Be to, jūsų komandos gretos sparčiai didės, kaip ir norinčių prisidėti prie sėkmingos jos veiklos. Todėl nesnauskite, jei tikitės ką nors kartu prasmingo atlikti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbe jūsų nepastebėti šiandien bus neįmanoma. Veršitės pro kiekvienas duris, nesigilindami, atviros jos jums ar ne. Kai kuriems, ypač norintiems pakilti bent vienu laipteliu karjeros laiptais, bus proga duoti svarbaus darbo savo prigimtiniams gabumams, o kitiems dėl savo pastangų darbe pasipildyti sąskaitą ar padidinti atlyginimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kažko šiandien jums bus iš tiesų nepagailėta, ypač jei patys esate dosni ir geranoriška asmenybė. O ir tai įrodyti jums dabar yra vieni niekai. Todėl bet kuriuos vėjus, kurie į jūsų dieną atpūs daugiau optimizmo ir galimybių, imkite ir pažabokite tam, kad jums atsivertų kuo platesnės galimybių ir saviraiškos erdvės.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad šiandien nesate pasiruošę veikti labai atvirai ir kai kurių savo sėkmės formulių arba iki galo nesuprantate, arba nenorite kitiems išduoti. Visas iš gilumos kylančias iniciatyvas ar atskleistas paslaptis, kurios skatina jus veikti, panaudokite kaip dovaną, kuri leidžia jums padėti kitiems ar užmegzti gilesnį ryšį su jais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryšiai tarp žmonių šiandien taps jums aktualia gyvenimo sritimi, todėl sutelksite visas savo jėgas į aktyvų bendravimą ir santykių stiprinimą su savo antrąja puse ar dalykiniais partneriais. Be to, būsite aktyvūs visuomeninėje veikloje, kurios sėkmingą eigą užtikrins stiprus komandos palaikymas ar draugų geranoriškumas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų aktyvumas gerai atliekant kasdienes užduotis tikrai atkreips kolegų ir vadovų dėmesį. Visi gaus tai, ko nusipelnė dėl savo dabartinių poelgių ir ankstesnių iniciatyvų. Nenustebkite, jei jums darbe bus pasiūlyta intriguojanti komandiruotė, papildoma atsakomybės našta ar aukštesnė pozicija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite aktyvūs visuose žaidimuose, tikėdami, kad be jūsų niekas nieko tobulai neatliks. Ir visi tuo tikės. Drąsiai rizikuosite, kopsite į kalnus, kurie įprastai buvo jums arba neįdomūs, arba nepasiekiami. Kuo įnirtingiau veršitės pirmyn ir kuo aršiau rizikuosite, tuo didesnės perspektyvos atsivers jums prieš akis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nusprendę padaryti kažką reikšmingo dėl savo namų ar šeimos, gausite visapusišką paramą ir palaikymą. Sėkmingai spręsis nekilnojamo turto, draudimo, remonto ar kiti su jūsų būstu susiję dalykai. Nebūkite tokie tikri, kad jums planus pavyks vykdyti nuosekliai ir sklandžiai - bet kurią akimirką viskas gali iš esmės pasikeisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aktyviai bendrausite ir garsiai kalbėsite, neieškodami žodžių ir informacijos kišenėje. Visus tikslus, kuriuos sau užsibrėšite, pasieksite savo liežuviu. Ir niekas jums nestatys kliūčių, žinodami, kad jūsų sustabdyti nėra prasmės. Jie verčiau prisijungs prie daugybės jūsų klausytojų ir bendrakeleivių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite visą kalną pareigų, į kurias įniksite žinodami, kad neišsisuksite ir kad jums tai gali pažadėti trokštamą atlygį. Be to, tinkamai naudosite savo asmeninius resursus, tarp jų ir savo įgimtus gebėjimus, siekdami sėkmingų darbo rezultatų. Tiesa, bus rizika išleisti turimas santaupas kažkam, kas pagerintų jūsų buitį ar sveikatą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?