5 idėjos kaip atnaujinti namus atėjus pavasariui

2022-04-26, Pranešimas spaudai

Pavasaris yra puikus metas skirti daugiau laiko savo namų pertvarkymui. Šilti orai daugelį įkvepia ieškoti naujų, originalių idėjų namų atnaujinimui. Po žiemos nukabinus visas dekoracijas namų erdvės gali atrodyti tuščios ir niūrios, todėl atsiranda poreikis atrasti naujų dekorų akcentų, kurie jas pagyvintų. Visai nebūtina išleisti daug pinigų tam, kad paruoštumėte savo namus šiltajam sezonui. Interjero dizaineriai Kaune kiekvienam padės sukurti tobulus namus.  Profesionalus savo srities specialistai siūlo daug būdų, kurie leis be vargo atnaujinti jūsų namų erdves.

Naudokite šviesesnius audinius

Šaltuoju metu laiku daugelis apsigaubiame tamsesnių tonų spalvomis. Dekoruodami namus naudojame dirbtinio kailio kilimus ar stambių pynių megztus pledus. Atėjus pavasariui rekomenduojama sunkius audinius keistis lengvesniais. Įsigykite daugiau gaminių pagamintų iš lino, medvilnės ar šilko. Į savo kambarius įtraukite daugiau neutralių žemės spalvų. Pavyzdžiui pakeiskite miegamojo patalynę, dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus ar užuolaidas. Šie nedideli spalvų ir medžiagų pakeitimai erdvei suteiks lengvumo ir pavasariško gaivumo. 

Dekoruokite natūraliais augalais

Niekas geriau nesukuria pavasariškos atmosferos nei šviežios gėlės ir žaluma. Tai ypač lengvas būdas į namus įnešti daugiau spalvų. Jeigu esate užimtas žmogus ir namuose praleidžiate mažai laiko rinkitės daug priežiūros nereikalaujančius augalus. Dirbtiniai augalai niekada neatrodys taip gerai, kaip tikri. 

Pasirūpinkite namų išore

Jeigu turite savo nuosavą kiemelį ar nedidelį balkoną nedvejokite ir atnaujinkite savo lauko erdvę. Atėjus šiltajam metų laikui verta įsigyti naujų lauko baldų. Atkreipkite dėmesį į medžiagą iš kurios padaryti baldai. Rinkitės ilgaamžius, drėgmei ir vandeniui atsparius baldus, kuriais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Švenčių metus iškabintas spalvotas šviesų girliandas pakeiskite žemės spalvų pakabinamais šviestuvais ar dekoratyvinėmis vazomis su žvakėmis. Lauko apšvietimas padės sukurti jaukią aplinką šiltais vasaros vakarais. Jeigu gyvenate mažame bute be erdvaus balkono visada galite savo lauko durims suteikti žaismingumo su durų kilimėliais ar puošniais vainikais. Šiuo metu ypač populiaru savo lauko duris puošti iš natūralių augalų nupintais dekoratyviniais vainikais, kurie nustebins kiekvieną pas jus atvykusį svečią!

Ryškūs interjero akcentai

Daugelis interjero dizaineriu rekomenduoja pavasario/vasaros interjerui rinktis natūralias žemės spalvas. Jas labai lengvai derintis tarpusavyje. Taip pat, jos vizualiai neapkrauna erdvės, todėl ji atrodo erdvesnė. Vis dėlto, atėjus šiltajam sezonui nebijokite į savo namu įnešti ryškių spalvų. Tam visai nebūtinai perdažyti savo sienas ar pakeisti turimus baldus. Norėdami kambarius padaryti gyvybingesnius dekoruokite juos ryškiais akcentais: paveikslais, žvakėmis, pagalvėlėmis, vazomis ar kitais dekoro motyvais. Šį sezoną ypač madinga geltona spalvą, todėl prekybos centruose nesunkiai rasite įvairių dekoro akcentų puoštų šios spalvos detalėmis.

Gaivūs kvapai

Daugeliui žmonių kvapai turi ypatingą reikšmę jų gyvenime. Ne veltui gaivius, gėlių aromatus asocijuojame su pavasariu ar vasara. Norėdami, kad jūsų namai dvelktų gaiva įsigykite kvapnių natūralių žvakių ar smilkalų. Siekiant iškvėpinti dideles patalpas patartina įsigyti difuzorių. Jie yra naudojami eterinių aliejų garinimui. Dėl didelės talpos difuzoriai skleidžiamų vandens garų pagalba ne tik skleidžia malonų kvapą, bet ir drėkina patalpų orą. 

Taigi šiame straipsnyje pateikti interjero dizaino patarimai leis greitai ir pigiai paruošti savo namus pavasariui! Jeigu norite atnaujinti savo namų erdves pasirinkite "Cledemaison" paslaugas. Ši visuminio interjero dizaino studija padės rasti geriausius sprendimus kuriant jūsų svajonių namus!

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?