Mokyklose vaikai nesaugūs – žiauriai sumuštas trylikametis

2022-04-28, „Šilokarčemos“ informacija
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Apie įvykį „Šilokarčemai“ papasakojo nukentėjusio vaiko močiutė. Moteris verkė ir vis klausė: „Nejaugi neįmanoma mokyklos „ereliams“ pakirpti sparnų, kodėl turi kentėti mažieji?“.

„Trylikos metų vaikas sumuštas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje. Antrame aukšte jį mušė šešiolikmetis. Visi stovėjo ir žiūrėjo. Jie visi tos gaujos bijo. Yra 15-16 metų vaikinukų būrys, kurie nevaldomi. Vaikai bijo, nesiskundžia nors juos skriaudžia, praeinančius užkabina“, - kalbėjo kūkčiodama moteris.

Vaikas buvo sumuštas. Pagal vaizdo medžiagą, anot pašnekovės, jis gavo mažiausiai 19 smūgių. Sumuštas pabėgo iš mokyklos į namus. Iš čia buvo nugabentas į ligoninę.

Mokykla turi ir apsaugos darbuotoją, kameras. Tačiau toks įvykis įvyko.

„Šilutės gydymo įstaigos priimamajame buvo peršviesti jo šonkauliai. Gydytojas pasakė, kad jie nelūžę, tik sumušti. Vaikas skundėsi galvos skausmu. Bet buvo pasakyta: „Važiuokite namo išsigulėti ir praeis“. Grįžus po kurio laiko vaikas akyse pradėjo mirti. Vėl išvežtas į ligoninę, o iš čia - į Klaipėdą, kur paguldytas reanimacijoje“, - dėstė verkdama močiutė.

Tai ne pirmas kartas, kada vaikas nukentėjo šioje mokykloje. Pernai jam buvo sulaužyta nosis. Tą padarė kitas paauglys iš tos pačios „kietųjų“ grupelės.

„Vaikas parbėgo visas kruvinas. Jei kreipiesi ieškoti teisybės, atrodo, kad pats lieki kaltas“, - sakė šilutiškė.

Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos direktorius Audrius Astasevičius atsisakė komentuoti: „Neįtikėtina tai. Komentuoti negaliu. Vaikas nepasisakęs išbėgo. Viskas aiškinamasi“.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė informavo: „Balandžio 14 d., apie 11.36 val., Šilutės M. Jankaus pagrindinėje mokykloje, koridoriuje, nepilnametis, gim. 2006 m., sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2008 m. Nepilnametis nėra žinomas teisėsaugai. Pareigūnai atlieka tyrimą, aiškinasi visas įvykio aplinkybes, apklausinėja su įvykiu susijusius asmenis“.

Ne vieną pašiurpino įvykis ir praėjusių metų gruodį. Penkiolikametis spardė ir trypė bendraamžio galvą, jo bendrai tai filmavo. Nepilnamečiui sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys. Smurtautojas Šilutėje išgarsėjo dar būdamas pirmoku, kai išdūrė kačiukui akis.


Straipsnio komentarai

joo2022-04-29
Ko norėti Lanzbergiai valdžioje, dar bus ir narkotikų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2022-04-28
Matote,prie ko priėjome su vaikų teisėmis .Tėvai,Mokytojai ar mokyklos Direktorius(tikrai yra labai geras ,suprantantis ir vaikus ir Tėvus) ,negali nei pirštu paliesti ,nes jie žino savo teises,kad nebaudžiami . Vaikų nebaudžiamumas prives prie to,kad suagę ne tik vaikai bijos į gatvę išeiti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?