Ištroškusieji atrieda, atidunda!

2022-05-02

Ach! Tas nelemtas troškulys, išdžiovinantis it karščių iškamuotą Sacharą. Aplinkui žiūri - tiesiog viskas džiūsta, norisi griebti kažką ir greičiau atsigauti... Ne, mielieji, čia ne apie nemalonų jausmą ryte po geros popietės kur nors Savivaldybės pastate, kada valdininkų gerklės būna tarsi po sausros išdžiūvusi dykuma. Čia mes kalbame apie visai kitos rūšies troškulį – VALDŽIOS!

Tai jau tapo tarsi taisyklė, jog kartą pabuvus prie valdžios lovio ir jo netekus, tuojau pradeda nepasotinamas troškulys kankinti. Ne išimtis čia ir baigiantys išsivaikščioti vargšai Pagėgiai. Nors visoje savivaldybėje gyvena vos daugiau nei šeši tūkstančiai gyventojų, valdžios ištroškusių, atrodo, čia nė kiek ne mažiau nei sostinėje - net iš pamario ar pajūrio skolinti politikai skuba atsigerti iš pagėgiškių surinkto biudžeto taurės.
Visi prisimename, kaip praėjusį mėnesį dėl nesugebėjimo susitvarkyti su kuruojamomis sritimis (medicinos, švietimo, socialinių paslaugų, vandens bei šilumos tiekimo ir t. t.) buvo atleisti vicemeras E. Kuturys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas E. Dargužas. Dar tada „Šilokarčema“ viešai sakė, jog tuščia vieta prie valdžios stalo ilgai neužsibus. Šiandien jau aišku, kad tai buvo tiesa - vieną valdžioje likusią mero komandą ne tik užpuolė iš pareigų skandalingai nušalinti politikai, bet ir išdavė savi liberalai. 

Interpeliacija administracijos direktoriui

Balandžio 14-ąją 10 Tarybos narių pasirašė po tekstu dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi. Turbūt nieko keisto, jog keršto merui vedami „valstiečiai“ su E. Kuturiu priešaky pradėjo rengti interpeliaciją administracijos direktoriui, liberalui Virginijui Komskiui.  Tačiau žinia, jog prie buvusio vicemero prisijungs dar vos prieš mėnesį dėl jo atleidimo balsavę kai kurie liberalai ir socialdemokratai, gali daug ką nustebinti. Nors, kitaip žiūrint, dažnas pagėgiškis, besidomintis politika, greitai pasakys, jog stebėtis neverta. Kiekvieną dieną nuomonę keičiantys politikai nėra jokia naujiena, jie tik paliudija, kad dėl valdžios lovio nėra nei amžinų priešų, nei amžinų draugų....

„Šilokarčema“ susisiekė su interpeliacijos autoriais, deja, nei E. Kuturys, nei socialdemokratė A. Zongailienė daug kalbėti nepanoro. Tiesa, buvęs vicemeras užsiminė, jog kandidatas, kuris bus siūlomas vietoj liberalo V. Komskio, yra. „Šilokarčema“ jau turi informacijos ne tik apie tai, kas bus siūloma naujuoju administracijos direktoriumi, tačiau ir koks viliotinis buvo sušoktas Pagėgių socialdemokratams... 

Laukite tęsinio.
 


Straipsnio komentarai

Patyręs2022-05-02
Politiką vadinant prostitute, paprastai turima omenyje tai, kad jis “parsiduoda” už materialinę gerovę – daro, kas jam liepiama (būna “meilus”, t.y. lojalus) mainais už atlygį (sąlygas, privilegijas). Paprasčiausias pavyzdys – politikai, “migruojantys” iš partijos į partiją (iš frakcijos – į frakciją), kad turėtų šansą patekti, pavyzdžiui, į vyriausybę. Prostitucijos metafora išreiškiamas smerkiamas požiūris į politikus/politiką. Politinei prostitucijai priešpriešinamas principingumas, “ištikimybė” partneriams, aiški programa ir tapatybė (pavyzdžiui, “socialdemokratas”).
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/archive/politine-prostitucija-kas-tai.d?id=6757796
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?