Kokie plastikinių palečių privalumai?

2022-05-02, Pranešimas spaudai

Praktikoje dažniausiai yra naudojami mediniai padėklai. Tačiau palengva savo nišą rinkoje užkariauja plastikiniai padėklai, vadinami paletėmis. Jie vertinami už visišką atsparumą drėgmei, didelio svorio išlaikymą ir stabilumą krovinių pervežimo metu, plastikinės paletės yra vertinamos už tai, kad jos pasižymi didesniu patvarumu ir tarnauja žymiai ilgiau nei mediniai padėklai. Be to, plastikas kainuoja pigiau už medieną, todėl, įsigydami plastikines paletes, sumažinate savo išlaidas.

Už ką drąsiai galima pagirti plastikines paletes?

Tikrai, negailint gerų žodžių, galima nuoširdžiai pagirti plastikines paletes už patvarumą, saugumą krovimo darbų metu, švarumą ir ekonomiškumą. Jau vien tai, kad jiems negresia puvėsio arba pelėsio grybas, yra tikras aukštos kokybės garantas. Juos labai lengva nuplauti pasitelkus į pagalbą aukšto slėgio vandens srovę. Be to, šio tipo paletėms, jas švarinant, nekenkia cheminės valymo priemonės, ko nepasakysi apie medinius padėklus. Nepaneigsi ir to, kad plastikinės paletės tikrai yra žymiai saugesnės už medines, nes jose nėra prikalinėtų vinių ar pavojingų dėl ilgalaikio medienos dėvėjimosi atsirandančių atplaišų, todėl dingsta grėsmė darbuotojams susižaloti rankas, o prekėms – būti nepataisomai sugadintoms.

Kodėl plastikinės paletės jų savininkui yra finansiškai naudingesnės už medines?

Kaip taisyklė, medinės paletės neilgai tveria, nes jas veikia drėgmė, arba jos sulūžta, išglęra, tada jas reikia arba remontuoti, arba pirkti naujas, o visa tai reikalauja papildomų išlaidų. To padeda išvengti plastikinės paletės, nes jos yra ne tik patvaresnės už medines, bet ir joms nebaisios net pačios nepalankiausios oro sąlygos. Jei medinė paletė pačiu geriausiu atveju gali tarnauti iki trejų metų, tai plastikinė paletė išlieka tinkama naudojimui net iki dešimties, gal net ir daugiau metų.

Be to, dėl savo lengvo svorio plastikinės paletės yra kur kas patogesnės už medines, nes jos kartu paėmus su pervežamomis prekėmis sveria mažiau, todėl jų į galima pakrauti daugiau į logistinę techniką. Patogu ir tai, kad jose iš visų keturių pusių įtaisytos angos leidžia lengviau naudotis krautuvu. Pasirinkę plastikines paletes jūs tikrai nesigailėsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?