Kokių būna blakstienų tušų?

2022-05-02, Pranešimas spaudai

Nerasi moters, kuri nenorėtų paryškinti savo akių, o pasigražinimo rezultatas būtų matomas iš tolo? Tik prieš pasirenkant akių tušą būtina apsispręsti, kokio tikslo siekiate – ar norite savo blakstienas pailginti, ar pastorinti, ar sutankinti. Todėl į klausimą - koks akių tušas, jai yra reikalingas, kiekviena moteris atsako individualiai.

Kokios būna akių tušo rūšys?

Blakstienas užriečiantis tušas joms suteikia riestą formą ir paryškina ne tik pačias akis, bet ir visą makiažą. Kitas tušas yra skirtas didesnei akių apimčiai pabrėžti, o blakstienoms suteikti idealų storį. Tarp populiariausių – vandeniui atsparus blakstienų tušas, jis itin pasitarnauja karštą vasarą, kai pila prakaitas, arba kai pliaupia lietus. O jeigu Jūsų akys yra labai jautrios, tada rinkitės hipoalerginį blakstienų tušą, kuris tinka ir kontaktinių lęšių nešiotojoms.

Kokios būna blakstienų tušo spalvos ir kokioms akis jos tinka?

Įprastinė blakstienų tušo spalva yra juoda, tačiau esama ir rudos, ir mėlynos ir violetinės spalvų. Visažisčių nuomone, prie rudos spalvos tušo puikiai dera mėlynos akys, šviesi oda ir tokie pat plaukai, nes toks tušas nėra per daug ryškus, kaip juodasis. Mėlynos spalvos tušas puikiai derinsis prie rudų akių, o violetinės spalvos tušas paryškins smaragdo spalvos akis.

Kokios būna blakstienų šepetėlių formos ir kokią įtaką jos turi grožio paieškose?

Silikoninio modelio tušo šepetėliai tinka tada, kai svajojama apie gražiai sušukuotas ir ryškiai atskirtas blakstienas. Jei norima išgauti tankių blakstienų įspūdį, tada pravers natūralių šerių šepetėliai. Jei blakstienos dažomos nuo pat jų pradžios į viršų, tada reikalingi šepetėliai su trumpais šereliais, nes jie efektingai prailgina blakstienas. Jei norisi, kad blakstienos būtų riestos, tada puikiai pasitarnaus smėlio laikrodžio formą primenantis blakstienų šepetėlis.

Kaip kuo taisyklingiau paskirstyti blakstienų tušą?

Jei naudojate naują tušą, po to, kai išimsite šepetėlį iš indelio, kruopščiai nuvalykite tušo perteklių, tai padės išvengti blakstienų sulipimo, nes tušas bus tolygiai paskirstytas visiems blakstienų plaukeliams. O jeigu jūsiškės blakstienos yra tiesios kaip stygos, prieš ištepdami jas tušu pasinaudokite blakstienų rietimo žnyplėmis. Jei norite, kad blakstienos atrodytų ryškiai storesnės, galite tušu jas patepti dar kartą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?