Šilutė turės dar vieną ambasadorę

2022-05-05, „Šilokarčemos“ informacija
Živilė Jankauskaitė.
Živilė Jankauskaitė.
Balandžio 28-ąją vykusio Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu patvirtinta - Živilė Jankauskaitė tampa Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadore.

Živilė Jankauskaitė gimė tuomet Šilutės rajono, o dabar Pagėgių savivaldybės Lumpėnų kaime. Mokėsi Vydūno gimnazijoje, iš kur 1995 metais pagal Rotary jaunimo mainų programą išvyko vieneriems metams mokytis ir gyventi į Danijos miestelį Nakskovą, išmoko danų kalbą. Baigusi vidurinę mokyklą vėl išvyko į Daniją, šįkart - į sostinę Kopenhagą, kur studijavo tarptautinį verslo valdymą ir ekonomiką,  Copenhagen Business School įgijo magistro laipsnį.

Toliau tobulino akademinį išsilavinimą Indijoje ir Singapūre, dirbo įvairiose bendrovėse Danijoje. 2007 m. išvyko į Pietų Afrikos Respubliką, kur teikė verslo vadybos ir strategijos konsultacijas įvairioms vyriausybinėms institucijoms ir privačioms įmonėms. Nuo 2015 m. įkūrė savo tarptautinio verslo paslaugų įmonę, padeda kompanijoms įsikurti ir plėtoti verslą Pietų Afrikos Respublikoje. Nuo 2018 m., įgijusi žmogaus elgsenos specialistės kvalifikaciją, taip pat teikia verslo ir asmeninės psichologijos konsultacijas.

Kartu su 12 m. sūnumi Arūnu aktyviai dalyvauja lietuvių bendruomenės gyvenime Johanesburge. Sūnui patinka lankytis Lietuvoje, ypač pas senelius Pašyšių kaime.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!