Kodėl nepriėmė į kaimo bendruomenę?

2013-08-05, Stasys BIELSKIS
Bartkienė nebuvo priimta į Usėnų bendruomenę todėl, kad Šilutės r. savivaldybės merei D. Žebelienei papasakojo negražių dalykų apie seniūną...
Bartkienė nebuvo priimta į Usėnų bendruomenę todėl, kad Šilutės r. savivaldybės merei D. Žebelienei papasakojo negražių dalykų apie seniūną...
Į „Šilokarčemos“ redakciją kreipėsi Usėnuose gyvenanti Ieva Bartkienė. Mat visai neseniai ji gavo Usėnų bendruomenės valdybos posėdžio protokolą, ant kurio yra data: 2013-04-17. Protokole parašyta: „Darbotvarkėje: 1. Dėl Ievos Bartkienės priėmimo į seniūnijos bendruomenę. Nutarta: Nepriimti I. Bartkienės į Usėnų bendruomenę, nes yra konfliktiška“.

I. Bartkienė „Šilokarčemai“ pasakojo:
 „Prieš keletą mėnesių buvau parašiusi prašymą priimti mane į bendruomenę. Gavau atsakymą, kad esu konfliktiška, todėl negaliu būti priimta į bendruomenę. Su niekuo niekada nekonfliktavau, nebuvau susipykusi. Esu padariusi daug gero, stengiausi, kad Usėnų pagrindinėje mokykloje būtų valgykla, kuri dabar jau veikia ir vaikai gali pavalgyti karštus pietus. Stengiuosi ir dėl Usėnų kaimo gerovės. Bet kažkas stengiasi, kad manęs niekur nebūtų ir kad aš nieko nekalbėčiau. Nuėjusi pas seniūną kalbėjau su juo apie skalūninių dujų žvalgybą ir gavybą. Jis man pasakė, kad mes nieko nesuprantame ir kad gręžimo darbai vis tiek bus vykdomi, nieko blogo neatsitiks, o aš apie tai kalbu nesąmones.
 Kitas dalykas – ir aš, ir mano sūnus seniūno paprašėme pažvyruoti kelią į sodus, nes ten yra atsikėlusi gyventi iš Klaipėdos jauna šeima. Seniūnas pasakė, kad niekas jo nežvyruos, nes tam nėra lėšų. Paskui mes kreipėmės į Šilutės r. savivaldybės merę, kad ji pagelbėtų. Dabar tas keliukas jau yra pažvyruotas.

Pastaruoju metu, kai nueinu į seniūniją, seniūnas su manimi net nepasisveikina, aš jam esu kaip tuščia vieta“.
 
Usėnų bendruomenės pirmininkė Gražina Bardauskienė „Šilokarčemai“ paaiškino, kad nepriimti I. Bartkienę į bendruomenę buvo nuspręsta dėl to, kad ji, dar nebūdama bendruomenės nare, pavasarį, kai merė Usėnuose pristatė savo praėjusių metų veiklos ataskaitą, reiškė priekaištus seniūnui.
 
Dauguma bendruomenės narių balsavo už tai, kad I. Bartkienė nebūtų priimta į bendruomenę. Tik G. Bardauskienė ir Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys balsavime nedalyvavo.


Straipsnio komentarai

as2015-06-28
O jetus mano....Jau ta ponia ant viso rajono su savo aikštingu būdu pagarsėjusi...Gerai, kad nepriėmė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka