Eljotas nenustoja stebinti ir nesustoja

2022-05-11, „Šilokarčemos“ informacija
Eljotas visada rimtai siekia pergalės.
Eljotas visada rimtai siekia pergalės.
Balandžio 23-24 dienomis dabar jau penkiametis Eljotas Zaremba dalyvavo varžybose dvejose skirtingose sporto šakose ir įteikė sau puikias dovanas gimimo dienos proga – medalius, taurę ir gausybę kitų dovanų.

Šeštadienį, balandžio 23-ąją, Jonavos sporto arenoje vyko „Atviras Baltijos šalių čempionatas 2022“. Varžybose kovojo 197 dalyviai iš 31 sporto klubo.

Balandžio 23 d. Jonavos sporto arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas (mišrieji kovos menai), kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF.

Sportininkai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Prienų, Panevėžio, Šilutės ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo  Estijos komanda (5 sporto klubai), Latvijos komanda (5 sporto klubai) ir Suomijos komanda (1 sporto klubas), kurių atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.

Šilutiškis Eljotas į kovą stojo svorio kategorijoje iki 20 kg. Nors kova turėjo trukti iki minutės, tačiau priešininkai buvo palaužti per pirmąsias 20 sekundžių. Jis tapo čempionu ir laimingas išskubėjo į Kauną pas krikšto tėvą pailsėti ir ruoštis kitoms varžyboms, kurios vyko jau kitą dieną laikinojoje sostinėje, Rotušės aikštėje.

Čia išsirikiavo prie starto linijos daugybė bėgikų įvairaus amžiaus. Kaip visada mažasis pamario krašto sportininkas buvo vienas mažiausių, bet tikrai ne silpniausių. Vaikas dalyvavo dviejuose distancijų bėgimuose. Pirmame jis net nepajuto, kaip įveikė 400 metrų. Tai buvo lyg apšilimas, pasiruošimas 5 kilometrų bėgimui.

Savo gimimo dieną Eljotas su itin gera nuotaika stojo prie starto linijos su dideliu užsidegimu ir be sunkumų įveikė 5 kilometrus. Bėgdamas neaplenkė net pelkių – visų gylius išmatavo ir finišą pasiekė ne paskutinis, nors jo konkurentai dauguma buvo suaugusieji arba paaugliai. Savo amžiaus grupėje jis vėl tapo čempionu.

Berniukui diena išties buvo pilna įspūdžių – pasipuošė medaliais, parsivežė taurę, kuri jo kolekcijoje dabar pati didžiausia.

„Šiandien Kauno jubiliejinis 10-asis bėgimas, o tu šventi taip pat jubiliejinį gimtadienį – tau 5-eri“, - kalbėjo renginio vedėjas ir tuoj įteikė krūvą dovanų, nuskambėjo daina „Su gimimo diena“.

Grįžęs į namus vėl sulaukė staigmenų – čia jo laukė šeima su dovanomis ir nuostabiu tortu. „Šilokarčema“ Eljotui taip pat siunčia linkėjimus: „Užauk puikiu ir  sėkmingu žmogumi“.

Po visų varžybų Eljoto tėvelis Aurimas sulaukė rimtų įmonių, kurios nori tapti vaiko rėmėjais, pasiūlymų. Pasak A. Zarembos, tai dar didesnė motyvacija ir galimybės tobulėti, tapti žinomu jo vaikui.

Dabar vaikas ruošiasi dalyvauti gegužės 22-ąją vyksiančiose kovų metų varžybose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?