Diskiniai skutikai – geram dirvos paruošimui

2022-05-10, Pranešimas spaudai

Pavasaris – svarbus laikas žemdirbiams. Norint užauginti gerą derlių reikia palankių orų, tinkamos sėklos, trąšų, žemės įdirbimo. Vienas iš svarbiausių darbų pavasarį yra dirvos įdirbimas. Greičiausiai ir geriausiai jį atlieka diskiniai skutikai. Diskiniais vadinami todėl, kad sudaryti iš dviejų eilių diskų. Jų karpyta forma leidžia efektyviai įdirbti žemę, sunaikinti piktžoles, susmulkinti pernykščių augalų liekanas. Dirbant su kokybiškais diskiniais skutikais žemė išlyginama, susmulkinama ir tinkamai paruošiama sėjai.

Diskiniai skutikai „Tume CultiPack“

Norintiems įsigyti šių žemės įdirbimo padargų galbūt bus įdomu sužinoti apie „Tume CultiPack“ žemės ūkio techniką. Ją gamina Suomijoje gerai žinoma kompanija „Tume-Agri Oy“, nuolat tobulėjanti ir ieškanti moderniausių sprendimų įmonė, tiekia kokybišką ir efektyvią techniką, skirtą įdirbti žemę. Vienas iš šių gaminių – diskiniai skutikai „Tume CultiPack“.

Kuo naudinga „CultiPack“ technika?

Šie skutikai turi jau minėtus dviejų eilių diskus, taip pat atraminius tankinimo ratus. Diskai greitai ir kokybiškai sunaikina augalus, užtikrindami dirvos mineralizaciją jų liekanomis, o ratai sutankina žemę, todėl ji tampa puri ir minkšta, idealiai tinkama sėjai.

Diskiniai skutikai „CultiPack“ yra pakabinami padargai, tačiau turintys privolavimo-transportinius ratus, todėl jų nebūtina pakelti pervežant į kitą vietą. Taip traktorius lengviau valdomas, ypač posūkiuose, tausojama jo trišakė pakaba.

„Tume“ skutikai gali būti naudojami kartu su sėjamąją, taip būtų sutaupytas laikas, vienu metu atliekant du darbus. Naudojant atskirai, jais galima efektyviai įdirbti žemę iki 12,5 cm, sėjos paruošimui ar pabirų sudaiginimui.

Diskinių skutikų techninė charakteristika

Galimos dvi šių padargų versijos. Tai „Tume CultiPack 3001“ ir „Tume CultiPack 4001“.

Diskinių skutikų „Tume CultiPack 3001“ charakteristika:

  • bendras plotis – 300 cm;
  • darbinis plotis – 300 cm;
  • diskų skersmuo – 457 mm;
  • diskų skaičius – 10 ir 11;
  • galios poreikis – 57 kW/80 AG.

Diskinių skutikų „Tume CultiPack 4001“ techninė charakteristika:

  • bendras ir darbinis plotis – 400 cm;
  • diskų skersmuo – 457 mm;
  • diskų skaičius – 14 ir 15;
  • galios poreikis – 75 kW/100 AG.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie įvairią žemės ūkio techniką, kreipkitės į UAB „IVABALTĖ“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!