Trečiadienio horoskopas – kovo 11 d.

2015-03-11, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Lietuvos vėliava
„Shutterstock“ nuotr. / Lietuvos vėliava

Sveikiname su Lietuvos nepriklausomybės diena ir kviečiame susipažinti su šios dienos prognozėmis!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų galva bus pilna keisčiausių idėjų, kurios jums labiau trukdys nei padės. Vis ką nors naujo sugalvosite ir skubėsite įgyvendinti, tokiu būdu iš vėžių išmušdami ne tik aplinkinius, bet ir save. Be to, bet kurią akimirką būsite priversti keisti savo dėmesio objektą ir susitaikyti, kad dalis šios dienos iššūkių jums tikrai per kietas riešutėlis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kas vyks jūsų galvoje šiandien, mažai kas žinos, tačiau jums tai situacijos nepalengvins. Galbūt norėsite įsilieti į bendrą dienos tėkmę ir joje pasislėpti, bet ir čia nerasite išsigelbėjimo. Ta pati istorija pasikartos ir su lūkesčiais, kuriuos dėsite į tuos, kurie gyvena toli ar žino už jus daugiau. Užuot žvalgęsi išorėje, tramdykite savo vidinius demonus.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Daliai jūsų lūkesčių atėjo galas – bandydami juos įgyvendinti suprasite, kad stokojate palaikymo ar finansinės paramos. Kai pranešite apie tai ar kitą košę užvirsite tarp draugų ar bendražygių, dalis iš jų nuo jūsų nusigręš. Kuklumas ir susitvardymas yra patikimos priemonės, apsaugančios tiek jūsų norus, tiek jūsų komandą nuo subyrėjimo.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepajėgsite nuo kitų nuslėpti to, kas jums svarbu. Regis, net nesistengsite. Priešingai, padarysite taip, kad žinia apie jūsų darbelius (nesvarbu, gerus ar blogus), pasklistų kuo plačiau. Jei jums pavyks draugiškai atremti partnerių bandymus jus kontroliuoti ir su jais gražiuoju susitarti, vadinasi, jūs rimtą slenkstį perlipote sėkmingai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iš pirmo žvilgsnio viskas puiku: daug sumanymų, lūkesčių, o svajonės jus neša ten, kur dar iki šiol nebuvote. Be to, esate pasiruošę kovoti už visas šias tikras ir menamas dovanas. Vis tik staiga viskas gali pasikeisti ir apsisukti priešinga kryptimi dėl sveikatos problemų, buities nesklandumų ar dėl jūsų nesugebėjimo laiku sustoti.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena nesiliaus stebinti keistų pokštų gausa. O ir jūs patys nesėdėsite rankų sudėję. Kviesite kitus prisijungti, bet vos jums kas nors neįtiks, mikliai juos išmesite iš žaidimo. Tokiu būdu viena ranka statysite, o kita griausite. Na, bet niekas jūsų neįtikins, kad turite elgtis kitaip, nebent būtų apkarpytos jūsų finansinės galimybės.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ilgai nesvarstysite, kaip pasielgti, kai jūsų dėmesio centre atsidurs asmeniniai ar visuomeniniai santykiai. Čia būsite tiesmukiški, nenorintys eiti į kompromisus ir ištroškę laisvės. Viską matuosite šiais matmenimis ir į jokias pastabas dėmesio nekreipsite. Jei išdrįstumėte stabtelėti ir įvertinti, ką jau turite, visiems būtų geriau.   

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Skubėsite kuo daugiau atlikti buityje, pamiršdami apie būtinybę laiku stabtelėti ir pailsėti. Būsite tikri, kad kitaip būti negali ir taip dar labiau jauksite tiek savo dienotvarkę, tiek fizinę savijautą. Kažkas iš giminaičių dar drums vandenis aplink jus, prašydami jiems reikalingos informacijos ar reikalaudami jus kur nors nuvykti.

ŠaulysŠaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Būsite tikri šviesos kariai, įnirtingai kovojantys už laisvę, malonumus ir džiaugsmą. Ir patys nepajusite, kaip greit tokiu būdu pamiršite savo šviesius tikslus ir įsitrauksite į kovą dėl kovos. Nuolat vis priminkite sau tikslus kitaip ne pasidžiaugsite, o prarasite tai, ką jau turite iki šiol išsikovoję materialiame pasaulyje.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose ne be jūsų pastangų gali kilti tikra suirutė, kurią dangstysite savo kilniais siekiais. Tuos keistus sumanymus, kurių pilna jūsų galva, vis dėlto ramiai reikėtų suderinti su šeimos nariais prieš juos įdiegiant. O jei manote, kad jūs žinote geriau, dar kartą viską iš naujo permąstykite ir tik tuomet imkitės veiksmų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nenustygsite vietoje. Daug kalbėsite ir daug judėsite iš taško a iki taško b ir atgal. O kai kas nors jūsų neišgirs, pakelsite kalbėjimo toną, nes nesusitaikysite su tuo, kad kažkas gali nesužinoti to, kas jums svarbu. Kažkokie jūsų vidiniai motyvai, kurių jūs negalite kitiems atskleisti ir net sau atvirai pripažinti, skatins jus krėsti kvailystes.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų piniginėje įsiviešpataus tikras chaosas, kuris vers jus daryti viską, kad ji, užuot tuštėjusi, prisipildytų. Sugalvosite ne vieną planą, kuris jus nuvestų tiesiai prie finansinio klestėjimo, tačiau vos numatysite taktiką, tuoj būsite priversti ją keisti ar peržiūrėti iš naujo. Kliausitės draugais ar savo palaikymo komanda, bet veltui.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?