Garbingas Prezidento apdovanojimas motinai iš Usėnų

2022-05-12, „Šilokarčemos“ informacija
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo N. Jusčienę.
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo N. Jusčienę.
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu penktadienį apdovanojo 48 mamas ir globėjas.

Prezidentas valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei ir visiems Lietuvos žmonėms įteikė 40 mamų ir 8 globėjoms iš visos Lietuvos.

„Mama – pirmasis žmogus, kuris palydi naują gyvybę į pasaulį, prisiima atsakomybę už ją, lydi sudėtingame gyvenimo kelyje. Išgyvena dėl klaidų ir pamoko jų nekartoti, padeda rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose, džiaugiasi tiek kukliomis, tiek didelėmis pergalėmis. Jūs esate svarbiausių principų ir vertybių sergėtojos“, – kreipdamasis į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją susirinkusias motinas ir globėjas sakė šalies vadovas.

Prezidentas padėkojo mamoms ir globėjoms už jų brangiausią laiką, bemieges naktis ir rūpesčio kupinas dienas, skirtas vaikams, už kantrų, rūpestingą bei išmintingą vaikų auklėjimą, už bendruomeniškumo ir pilietinio aktyvumo pavyzdžius.

Už nuopelnus Lietuvai apdovanota ir usėniškė Nijolė Juščienė.  Ji kartu su vyru Zigmu išaugino ir gerai išauklėjo 12 vaikų. Usėniškių  šeimoje visada buvo skiepijamos žmogiškosios vertybės, rūpestis šeimos nariais ir aplinkiniais, pagarba vienas kitam.

N. Juščienė šiuo metu turi 17 anūkų. Moteris didžiuojasi sugebėjusi užauginti ir gerai išauklėti savo vaikus. Pasak N. Juščienės, džiugu, kad vaikai, gyvenantys užsienyje, nepamiršta jos ir labai dažnai su šeimomis susirenka tėvų namuose Usėnuose.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?