Ketvirtadienio horoskopas – kovo 12 d.

2015-03-12, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Narcizai
„Fotolia“ nuotr. / Narcizai

Po šventinės nedarbo dienos skubame grįžti prie darbų – siūlome susipažinti su šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte ne visi patikės jūsų žiniomis ir erudicija, todėl savo nuomonę išreiškę, nelaukite, kol pasipils aplodismentai ar palaikantys šūksniai. Verčiau rimtai peržiūrėkite turimą informaciją dar kartą. Kai ne viskas vyks pagal planą galbūt, norėsite rasti saugią užuovėją išgalvotame pasaulyje ar dar bala žino kur, tačiau apgaudinėti save – ne išeitis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte stebėsitės, kodėl visi tokie rimti, net jei jokių regimų priežasčių tam nėra. Puiku, jei jums pavyks neįsitraukti į šiuos niūrius žaidimus, ypač kai kalba pakryps apie bendrus finansus. Šioje srityje viskas keblu. Dar kartą viską permąstykite tuomet, kai jums kils pagunda patikėti netikrais draugų ar komandos narių pažadais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Bet koks neigiamas signalas iš antrosios pusės jūsų atžvilgiu šį rytą vers jus galvoti, kad prasideda pasaulio pabaiga. Vykite lauk tarp jūsų įsirangiusį šaltuką mažiau galvodami ir kalbėdami apie tai, kas jums gera, o kas ne, ką atlikote, o ko ne. O tiems, kurie šio slenksčio neįveiks, bus didžiulis noras pasislėpti darbe, kur tiek pažadų ir lūkesčių, iš kurių ne visi aukso vertės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą kūno pojūčiai įvairiais būdais gali pranešti, kad turite pasirūpinti savimi. Nepaisydami to, turbūt dirbsite išsijuosę, nejausdami didelės meilės tam, ką darote. Patausokite save, kad išlaikytumėte pakilią nuotaiką. Tiesa, jei svajonės jus neš toli ar bus žadančių jums neįtikėtinus įspūdžius, labai toli svajonių sparnais nenuskriekite.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte gali būti sunku iš sąstingio išjudinti įstrigusį projektą ar vaikams įrodyti, kad jie neteisūs. Tai neturėtų jūsų sustabdyti siekti kuo džiugiau praleisti šią dieną. Visus, kurie žadės jumis pasirūpinti, jus dosniai paremti ar kalbins įsivelti į bendras finansines avantiūras, stebėkite pro padidinamąjį stiklą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Namuose ryte gali būti nešilta ir nejauku, tačiau niekur nuo problemų nepaspruksite net išsiruošę į darbą. Tegul namiškių priekaištai nuo jūsų nuteka kaip koks vanduo nuo žąsies: mintyse padėkokite už pamoką ir tęskite darbus. Kai kurie iš jūsų, tiesa, nuotykių vakare ieškos visuomeniniame renginyje, o likusieji – paguodos artimo žmogaus  glėbyje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte truks informacijos, kuri jus paguostų ar suteiktų atspirties tašką. Jos negavę, įstrigsite. O gavę, vis tiek ja netikėsite – tikrinsite ją nuo pradžios iki galo, kol ryšitės panaudoti. Darbe būsite kūrybiški ir jautrūs, tačiau jūsų įžvalgos darbo vietoje ir noras pasiaukoti dėl vieno iš kolegų gali likti galiausiai nesuprastos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų norams išpildyti ryte trūks lėšų, o sumanymams įgyventi – nerasite tinkamų gebėjimų. Nukabinti nosies neskubėkite, pagalvokite, galbūt kur nors užkištas slepiasi optimizmas, kuris šiandien geriausias vaistas nuo visų ligų. Žinoma, jis jūsų neišgelbės tuomet, jei jūs iki ausų įklimpsite į skolas ar velsitės į jūsų finansams žalingus žaidimus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą dėl visko bus kalti visi kiti, tik ne jūs. O gal viskas yra priešingai? Gal būtent jūs būsite surūgę ir viskuo nepatenkinti – ieškosite galimų niūrios jūsų nuotaikos kaltininkų. O jei turima atsakomybės našta jums per sunki, perleiskite dalį jos kitiems. Vakare su viltimi žvelgsite į namus, bet juose nebus nei vienos realios priežasties, kuri jus paguostų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Apie jūsų minčių ir nuotaikų kaitą, apie baimes ir prisiminimus, kurių ryte kils daugiau nei galima pateisinti, verčiau niekam nežinoti. Greitai suprasite, kad gyvenimo našta ne tokia sunki, kaip gali pasirodyti šį rytą. Vakare sukursite kelias istorijas, kuriomis bandysite kažką paguosti, galiausiai ir patys viskuo patikėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kolektyvo nariai jums sugalvos tokį ilgą taisyklių sąrašą, kad jūs nežinosite, nuo kurio galo pradėti jas mokytis ir taikyti. Prieš išreikšdami nepasitenkinimą, tarp jų raskite racionalių ir jums naudingų. Vakarop būsite raginami išleisti dalį savo santaupų tam, kad išpildytumėte vieną iš savo norų arba padėtumėte į bėdą patekusiam draugui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbe šiandien jūsų per galvą niekas nepaglostys. Užuot pasakę, kokie jūsų šaunuoliai ir kokie darbštūs, turbūt duos jums dar kalną darbų ir paprašys paskubėti. Vakare guosite save, kad žinote (tiksliau – jaučiate) viską geriau už kitus. Deja, tos jūsų nuojautos niekam nerūpės, o jus galiausiai nuves klaidingais keliais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?