Šilutėje sulaikytas įtariamasis bandymu papirkti rinkėjus

2015-03-12, BNS
© DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
© DELFI (M.Ažušilio nuotr.)

Šilutės policija trečiadienį sulaikė asmenį, įtariamą bandymu papirkti rinkėjus.

Policijos duomenimis, keturis asmenis, kad balsuotų už tam tikrą kandidatą mero rinkimuose, bandyta papirkti siūlant po penkis eurus.

Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, policija atlieka tyrimą dėl galimo trukdymo pasinaudoti rinkimų teise, BNS sakė Policijos departamento atstovė Lina Nemeikaitė.

Trečiadienį prasidėjo išankstinis balsavimas tiesioginiuose merų rinkimuose.


Straipsnio komentarai

111112015-03-13
Kovo 11 d. 16 val. 43 min. Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK registruotas pranešimas apie tai, kad kovo 11 d. apie 14 val. Šilutėje, S. Dariaus ir S. Girėno g., vyras, padedant kitam vyrui, sumokėjo po 5 eurus 4 asmenims už tai, kad pastarieji balsuotų už partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatą į merus.
Taip jiems trukdė pasinaudoti rinkimų teise. Įtariamasis 30-metis vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 172 str. 1 d.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Netiesa2015-03-12
Gaila, kad tokie dalykai neviesinami iki rinkimu pabaigos, nes zmones nezino kas siulo pinigus uz balsa. Ne duok dieve isrinktu si mera, uz kuri buvoma perkami balsai. Bet galimai tai tie patys tvarkieciai su dideliais pinigais, nes siluteje daug kalbu girdeti apie tai, kad siulo po 5 eurus uz balsa uz Laurinaiti. Geda, mes silutiskiai to nenusipelneme, nevirskime pagegiais, kur viska diktuoja viena partija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?