Vandens gręžinių įteisinimas: kur rasti dažniausiai užduodamus klausimus?

2022-05-18, aad.lrv.lt

Gyventojams, kurie naudojasi gręžiniais, primename, kad galite pradėti gręžinių įteisinimo procedūras, jeigu šie neregistruoti Žemės gelmių registre ar šiame registre nėra atnaujinti duomenys apie gręžinio savininką.

Kad šis procesas vyktų sklandžiau, Aplinkos ministerija yra parengusi dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą. Su atnaujintais dažniausiai užduodamais klausimais galite susipažinti čia, o čia rasite aiškiai ir nuosekliai išdėstytus žingsnius, kokius konkrečius veiksmus reikia atlikti.

Taip pat dalijamės sąrašu ūkio subjektų, turinčių leidimą tirti žemės gelmes, suteikiantį teisę atlikti požeminio vandens paiešką ir žvalgybą. Daugiau informacijos galite rasti čia

Visą aktualią ir nuolat atnaujinamą informaciją rasite čia.


Straipsnio komentarai

Šilutiškė2022-06-09
Registracija reikalinga,kad apmokestintų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Matas2022-05-23
turi mažą gręžinėlį nuo sovietų laikų ir dar registruoti turi. Nesąmonė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nuo Pagėgių!!!2022-05-21
Atleiskite !
O lietus kas? Ne vanduo ir ne išteklei? O, dar - ..let šaltis, žmonės jį naudoja kaip šaldytuvą žiemos metu verandose !. Siūličiau uždrausti laikyti daržoves rūsiose, kuriuose nėra kondicionierių, ir dar uždrausti ir apmokestinti tamsūjį paros metą.
Ryšium su tuo, kad Lietuvos gyventojai nesinaudoja elektros energija, tamsiuoju paros metu, ko pasekoje nepriklausomi elektros tiekėjai patiria nuostuolius.
Kodėl vanduo yra valdžios? Tikrai nesuprantu?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka