Lopšelio-darželio „Pušelė“ projektas apjungė 4 šalis

2022-05-24, Koordinatorė Sigita Žemaitytė
Projektas buvo visiems naudingas. Autorės nuotr.
Projektas buvo visiems naudingas. Autorės nuotr.
Šilutės lopšelio-darželio „Pušelė“ bendruomenė dalyvauja Erasmus+ projekte „Pažink Europą per meną“, finansuojamą Švietimo mainų paramos fondo, veikiančio pagal Europos Komisijos įgaliojimą. Projektas apjungia 4 šalis - Suomiją, Lenkiją, Vokietiją ir Lietuvą. Tikslas yra supažindinti vaikus su Europos menininkais ir išbandyti jų naudojamas technikas kuriant darbus.

Gegužės 2-6 dienomis vyko šalių partnerių iš Suomijos, Lenkijos susitikimas Šilutėje. Vizito metu kūrybinėse dirbtuvėse svečiams buvo pristatyta verbų piešimo technika, Sigutės Ach kūryba. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio muziejuje svečiai susipažino su M. K. Čiurlionio kūrybiniu palikimu ir dalyvavo edukacijoje, kurioje išbandė M. K. Čiurlionio naudotą techniką. Grįžę mokytojai į savo mokyklas, mokys vaikus išmoktų technikų.

Parodėme svečiams gražiausias pamario krašto vietas, atskleidėme Šilutės miesto ir Klaipėdos krašto istoriją. Projekto dalyvius priėmė ir pasveikino Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Žebelienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja  D. Butvydienė bei atstovė ryšiams su visuomene R. Dadūraitė.

Paskutinę vizito dieną vyko susitikimas su lopšelio-darželio bendruomene, kuriame folkloro ansamblis „Žuvininkai“ dainomis ir žaidimais išlydėjo svečius.

Projekto dalyviai pasidžiaugė galimybe susitikti ir bendrauti gyvai. Dėkojo už svetingumą, įgytas žinias ir pažintį su Lietuva.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!