Marių pašonėje sužibo „Kintų perlas“

2022-05-26
Poilsio oazę sudaro 4 vilos.
Poilsio oazę sudaro 4 vilos.
Kintuose, Uosto g. 4, marių pašonėje sukurta puiki ramybės ir poilsio oazė gamtos apsuptyje – pastatytos keturios puikios vilos. Čia rimtį sudrumsčia tik praskrendančio paukščio sparnų šnarėjimas ir kartais pasišiaušiančių marių bangų šokio garsai.

Gegužės 21 d. vyks oficialus vilų atidarymas. O tai reiškia, kad nuo tos dienos visi norintys galės kokybiškai pailsėti ir Kintuose.

Poilsio oazę sukūrė UAB „Tomas Gold“, kuri užsiima prekyba tauriaisiais metalais, brangakmeniais, juvelyriniais gaminiais ir turi apie 100 darbuotojų.

„Kintų perlas“ nebuvo čia ir dabar sugalvotas projektas. Pasak įmonės direktoriaus Arūno Jončo, kuris gimė ir augo Kintuose, mintis ilgokai brandinama ir jau seniau pakišo koją ją paversti realybe užklupusi krizė, o vėliau ir prasidėjusi pandemija.

Projektas įgyvendintas per 13 mėnesių ir tik iš įmonės sukauptų lėšų – 600 tūkst. eurų. Planuojama, kad „Kintų perle“ dirbs 2-3 žmonės.

Poilsiui skirti keturi gyvenamieji pastatai. Ir jie visi visiškai vienodi – kiekviename yra virtuvė su reikalinga buitine technika, po du miegamuosius su dvigulėmis lovomis, po vieną miegamąjį su dviem viengulėmis lovomis ir du marmurinės vonios kambarius, kurių vienoje aukso spalvos interjero detalės, o kitoje – sidabro. Vienoje viloje gali gyventi 6 žmonės.

Šioje poilsio vietoje rasite viską, ko gali prireikti nerūpestingam poilsiui.

„Galėsite gaminti valgyti moderniai įrengtoje virtuvėje ir mėgautis pietumis ar romantiškomis vakarienėmis patogioje svetainėje. Vakarai neprailgs kepant kepsnius lauko kepsninėje arba mėtant krepšinio kamuolį. Privati teritorija yra stebima, name įrengta signalizacija. Čia bus puikus poilsis tiems, kurie nemėgsta viešbučių. Poilsiaus žmonės, kurie bus pirkėjai Kintuose esančiose parduotuvėse. Nauda bus visiems“, - dalijosi mintimis kintiškis.

Aplink kiekvieną pastatą puikiai sutvarkytos erdvės, terasos su lauko baldais.

Apie 150 m nuo namų veikia kepyklėlė bei parduotuvė. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai turės ką veikti tyrinėdami apylinkes. Už 500 m nuo vilos rasite jėgos aitvarų mėgėjų ir burlentininkų pamėgtą kaitavimo bazę, o marių pakrantėje - daug lankytinų objektų nuo Drevernos apžvalgos bokšto, Lietuvos Venecija vadinamo Mingės kaimo iki pat Ventės rago švyturio bei paukščių žiedavimo stoties. Beje, išsinuomojus laivą, galima pamatyti Nemuno deltą arba bet kuriuo momentu pasiekti Nidą, Preilą, Juodkrantę.

Planuojama, kad rudeniop lauke bus įrengti ir kubilai bei jakuzzi. Tai reiškia, jog dar reikės 50 tūkst. eurų investicijų.

Kas padėjo sukurti tokias jaukias ir skoningai įrengtas vilas? Anot A. Jončo, nesikreipė į jokius dizainerius, visus namus gražino patys – ir baldus, ir paveikslus, ir užuolaidas ir visas kitas grožybes parinko drauge su žmona Lina, kuri taip pat užaugusi Kintuose.

Pora neslėpė, jog jiems svarbu, kad jų gimtasis kraštas būtų puoselėjimas, ir džiaugiasi, kad kažkada kemsyne vadintoje vietoje, kurioje buvo tik apgriuvę ūkiniai pastatai, pavyko sukurti puikią ramybės ir poilsio oazę.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!