Poezija galime išreikšti jausmus ir išgyvenimus

2022-05-28, Vida Mišeikienė
Šyliškės skaitė poeziją. Autorės nuotr.
Šyliškės skaitė poeziją. Autorės nuotr.
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Šylių filiale poezijos skaitymai pradėti gerbiamo lietuvių prozininko, poeto, dramaturgo Bernardo Brazdžionio garsiniu skaitymu „Atrask poeziją kitaip“. Renginys skirtas skaitymo akcijai „Lietuva skaito“.

Poezija galime išreikšti kalbos skambesį, jausmus bei išgyvenimus. B. Brazdžionio poezija paremta lietuviškomis tradicijomis, poeto kūryboje dominuoja tautiškumas.

Buvo skaitoma ir kitų poetų poezija – iš Dalios Žibaitienės knygos „Paukštis giesmę kartos“, iš populiariosios Pauliaus Širvio poezijos „Beržai baltieji broliai“, Juozo Kinderio „Už meto kalno“, kunigo, teologijos mokslų daktaro, poeto Ričardo Mikutavičiaus knygos „Viršūnių paukštis“,  Audriaus Šikšnio „Atsivėrimai“. Ir kaip poezijos neskaityti be mūsų kraštiečio Marijaus Budraičio knygos „Naktigonė“! Autorius savo kūrybine ir gyvenimiška veikla siekia garsinti pamario krašto išskirtinumą.

Šyliškės linki visiems pasiimti į rankas poezijos knygą, perskaityti keletą eilėraščių ir pajusti, kad jie gali suskambėti kitaip.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!