Baigiantis mokslo metams išrinkta geriausia Šilutės ketvirtokų klasė

2022-05-27, Kristina Kelmelienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė
Šauniausia ketvirtokų klasė. Autorės nuotr.
Šauniausia ketvirtokų klasė. Autorės nuotr.
Metų ratas vis sukasi ir sukasi… Rodos, ką tik braidėme po pusnis ir džiaugėmės žiemos gerybėmis, o nespėjome pastebėti, kad gamta jau džiugina akį žaliais miškais, žydinčiais laukais bei sodais, saulės šiluma šildo skruostą.

Tiek gamtoje, tiek mokykloje metų ratas sukasi įprastu ritmu. Gegužės mėnesį ketvirtokai baigia įveikti pirmąjį mokymosi etapą ir netrukus žengs į pagrindinę mokyklą. Ta proga Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai suorganizavo tarpmokyklines žaidynes „Superklasė“, kuriose dalyvauti pakvietė po vieną kiekvienos Šilutės pradinės mokyklos geriausiai besimokančią ketvirtokų klasę. Mokiniai išbandė jėgas varžydamiesi interaktyvioje viktorinoje „Kurkadakas“. Žaidynėse varžėsi Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4c klasė (mokyt.  Laima Stonienė), Šilutės Pamario progimnazijos 4a klasė (mokyt. Daiva Žygaitienė) ir Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos 4a klasė (mokyt. Jolanta Kutkienė).

Žaidynių pradžia sujaudino ne tik organizatorius, bet ir svečius, kai pasveikinti ir padrąsinti žaidėjų, išlydėti juos į naują gyvenimo etapą atėjo populiari Šilutės vaikų popmuzikos grupė „Saulės spindulys“ su vadove, mokytoja bei gera bibliotekos bičiule Lijana Šerpytiene. Padovanotos trys linksmos dainelės davė startą žaidynių pradžiai. Tam, kad vaikai jaustųsi atsipalaidavę, viktorinos metu organizatoriai pasiūlė dalyvauti smagioje fizinėje rungtyje bei pakvietė sušokti visų primirštą, bet linksmą šokį „Makarena“.

Varžybose visi dalyviai turėjo ką parodyti, žinių bagažas buvo didžiulis, todėl ir skirtumas tarp laimėtojų – mažas. Suskaičiavus taškus paskelbta F. Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuotų tarpmokyklinių žaidynių „Superklasė 2022“ laimėtoja – Šilutės Žibų pradinės mokyklos 4c klasė su mokytoja Laima Stoniene.

Visi dalyviai sveikino laimėtojus, dėkojo organizatoriams už šventę, smagiai praleistą laiką bei draugystę. Nugalėtojams įteiktas diplomas bei pagrindinis prizas. Paguodos prizais apdovanotos ir kitos žaidynėse dalyvavusios komandos.

Tokias žaidynes F. Bajoraičio viešoji biblioteka ketina organizuoti dar ne vienerius metus, todėl kviečia būsimas ketvirtokų klases daug mokytis, būti drąsiems bei priimti bibliotekos iššūkį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!