Su burtais ir priesaikomis paminėta Vaikų diena Būbliškėje

2022-06-04, „Šilokarčemos“ informacija
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Gegužės 28-ąją pirmą kartą šventė vaikams suorganizuota Būbliškėskaime, kur šypsenomis pasipuošė ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, seneliai. Tai buvo šventė šeimoms, kurioje netrūko gerų emocijų, juoko ir bendrystės jausmo.

Linksmybėms prasidėjus, susirinkusiuosius pasveikino Būbliškės kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Bukauskienė. Ji, palinkėjusi visiems gero laiko, pasidžiaugė, kad bendruomenė turi iniciatyvių žmonių. Vienas jų – Kęstas Komskis, kurio labdaros ir paramos fondas ir parėmė renginį.

Saldumynų krepšį vaikams dovanojo ir Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius.

K. Komskis džiaugėsi gausiai susirinkusių vaikų būriu ir linkėjo visiems praleisti gerai laiką. O laiką vaikai leido tikrai labai šauniai. Visi viską norėjo išbandyti – batutus, garuojančius kubilus, lyną, fėjos burbulų kovas, piešimus ant veidelių ir daugybę kitų linksmų užsiėmimų.

Savo dainas atliko konkurso „Dainų dainelė“ laureatas Rolandas Gečas. Renginio metu raganėlė ne tik su vaikais daug būrė, bet ir kvietė visus sudalyvauti konkurse – išrinkti 10 elniukų vardus. Burtų keliu išaiškinta, kaip gražuoliai elniukai bus pavadinti: Leila, Drąsutė, Antanina, Boltas, Gražutė, Muika, Nolė, Betūlinas,Vanilė ir Mažylis.

Mažieji itin rimtai užsiėmė „krikštynomis“ – net elniukų savininką K. Komskį  prisaikdino. O jis dabar, anot mažųjų, turės įkurti elniukų darželį ir kiekvieną rytą pasirūpinti, kad jie laiku atsikeltų, išsiplautų dantis, būtų pamaitinti, išprausti, kad mokytųsi skaityti, piešti, rašyti, kad būtų išauginti gražuoliais elniais. Politikas prisiekė vykdyti visus nurodymus, o jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, kreiptis į Būbliškės kaimo vaikus, mat šie pažadėjo, kad visada atskubės į pagalbą.

Po krikštynų visi skubėjo ant smėlio pilies, kur lipdė ir smėlio tortus.

Ah, koks gražus tas gyvenimo etapas vaikystė...


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?