Kompaktiška sporto įranga namams: ką pasirinkti?

2022-06-13, Pranešimas spaudai

Jei nusprendėte mankštintis namuose, tikėtina, kad svarstote , kokią įrangą vertėtų įsigyti. Sportuok.lt internetinėje parduotuvėje rasite tikrai nemažą įvairių sporto prekių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite tokių treniruotėms skirtų prekių, kurios galėtų garantuoti pačius geriausius rezultatus. Jei namuose turite visai nedaug laisvos vietos, jums gali praversti tam tikri kompaktiški sporto įrenginiai, kurie padės padailinti kūno linijas ir užtikrins geresnę savijautą. Taigi, kokią įrangą vertėtų įsigyti?

Steperis

Šis kompaktiškas treniruoklis yra skirtas apatinės kūno dalies treniravimui. Steperis padailins blauzdų ir šlaunų linijas, sustiprins raumenis ir pagerins bendrą savijautą. Mankšta naudojant steperį taip pat labai naudinga metant svorį, todėl tikrai verta pagalvoti apie šio treniruoklio įsigijimą.

Svarmenys

Svarmenys taip pat neužims daug vietos namuose, be to, naudojant šią sporto įrangą galėsite ne tik padailinti rankas, bet taip pat efektyviai deginsite kalorijas, todėl svarmenys taip pat puikiai tinka ir norintiems numesti svorio. Jums tereikia pasirinkti pageidaujamo svorio hantelius bei susirasti mankštos  programą, kuri padėtų siekti norimų rezultatų.

Elastinės juostos

Elastinės juostos yra vieni kompaktiškiausių treniruoklių, kurie puikiai tinka ir mankštai namuose, ir sportui lauke. Elastinės juostos parduodamos atskirai arba komplektais, o jų pasipriešinimo lygiai gali ženkliai skirtis. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis pačias elastingiausias juostas arba jų rinkinius (galėsite pradėti nuo pačių lengviausių treniruočių, o vėliau jas po truputį sunkinsite).

Gimnastikos kamuolys

Šis sporto įrenginys padeda gerinti koordinaciją ir koreguoja laikyseną, todėl jį patartina rinktis sėdimą darbą dirbantiems žmonėms. Gimnastikos kamuolį galima naudoti ne tik mankštai: jis taip pat gali atstoti biuro kėdę. Jei ilgas valandas tenka dirbti prie kompiuterio, sėdėdami ant gimnastikos kamuolio galėsite pagerinti laikyseną ir dėmesio koncentraciją.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?