Pareigūnai sveikino ne tik koleges, bet ir eismo dalyves

2015-03-09

Kovo 8-oji, Tarptautinė moters diena. Ta proga Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyrų kolektyvas Šilutėje, Šilalėje, Tauragėje ir Pagėgiuose nusprendė palepinti savo koleges.

Sukviestoms į pasitarimų salę moterims buvo išsakyti sveikinimo žodžiai, palinkėta ir toliau žydėti bei įteikta po gėlę. Šilutėje moterims buvo skirtas Bikavėnų kaimo bendruomenės moterų ansamblio „Žolyna“ pasirodymas. Kolegės neslėpė džiaugsmo ir dėkojo už parodytą vyrų dėmesį bei surengtą šventę.
Apdovanotos dėmesiu buvo ne tik komisariatų darbuotojos, bet ir automobilių vairuotojos. Sustabdytoms moterims taip pat buvo įteikta po gėlę. Tiesa, moterys neslėpė susirūpinimo, tačiau išvydusios gėles negalėjo nuslėpti šypsenos ir noriai fotografavosi su pareigūnais. Šilalėje pareigūnai taip pat sustabdė ir dviračiu važiavusią moterį. Ji teigė, kad tokie susidūrimai su pareigūnais galėtų būti ir dažnesni. Maloniai nustebintos moterys dėkojo pareigūnams už dėmesingumą ir linkėjo jiems sėkmės.
Tarptautinės moters dienos minėjimas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės, Šilalės, Tauragės, Pagėgių komisariatuose bei gatvėse, kuomet sveikinamos automobilių vairuotojos, tampa gražia tradicija. Pareigūnai tokius minėjimus žada organizuoti ir ateityje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?