Baigėsi 2015 metų tinklinio pirmenybės

2015-03-13, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija
Iš kairės: A. Einikis, R. Špečkauskas, Natkiškių komanda.
Iš kairės: A. Einikis, R. Špečkauskas, Natkiškių komanda.

Kovo 6 d. finišavo du mėnesius trukusios Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvavo 6 vyrų komandos (Pasienietis, Meno ir sporto mokykla, Stoniškiai, Šilutė, Natkiškiai, Pagėgių bendruomenė) ir 5 moterų komandos (Šilgaliai, Pasienietis, Meno ir sporto mokykla I, Natkiškiai, Meno ir sporto mokykla II).

 

Tarp moterų komandų dvi komandos buvo sudarytos iš Meno ir sporto mokyklos auklėtinių (treneris Antanas Musvydas). Antroji šios mokyklos komanda iš penkių vietų užėmė 5-ąją. Antrus metus dalyvavusios Pasieniečio komandos moterys (vadovas Gintautas Šarauskas) liko ketvirtos, trečioji vieta atiteko Šilgalių komandai (trenerė Alvyra Jankantienė), antroji – Natkiškių komandai (trenerė Elvyra Šulcienė), o trečius metus iš eilės niekam nenusileidžianti Meno ir sporto mokyklos I komanda (treneris A. Musvydas) iškovojo 1-ąją vietą moterų tinklinio pirmenybėse.

Praeitais metais Natkiškių vyrų komanda (vadovas Remigijus Špečkauskas), užėmusi trečiąją vietą, šiais metais kovėsi iki paskutiniųjų ir niekam neketino užleisti pirmųjų pozicijų. Todėl trečiajame rate turėjusi tik vieną pralaimėjimą iš penkių susitikimų Natkiškių komanda triumfavo pirmenybėse ir užėmė 1-ąją vietą. Antrieji liko Šilutės komanda, vadovaujama Lino Gedvilo, trečioji vieta atiteko Pasieniečio komandai (vadovas Gintautas Šarauskas), ketvirtoji – Meno ir sporto mokyklai (treneris A. Musvydas), penktoji – Pagėgių bendruomenei (vadovas Dainius Maciukevičius) ir šeštoji – Stoniškių komandai (vadovas Gintautas Stančaitis).

Pirmenybių metu buvo stebimas žaidėjų techniškumas, todėl buvo išrinkti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai, kurie finalo metu apdovanoti statulėlėmis. Moterų komandų naudingiausios žaidėjos: Šilgalių – Inga Mikšytė, Natkiškių – Greta Venckutė, Meno ir sporto mokyklos I – Lina Stanislovaitytė, Meno ir sporto mokyklos II – Viktorija Mišeikytė, Pasieniečio – Solveiga Šveikauskaitė. Vyrų komandų naudingiausiai žaidėjai: Šilutės – Valdas Gečas, Pasieniečio – Ernestas Maciukevičius, Natkiškių – Rokas Sirtautas, Meno ir sporto mokyklos – Algirdas Šveikauskas, Pagėgių bendruomenės – Georgijus Drožeanu jaunesnysis.

Nugalėtojoms taures ir medalius įteikė varžybų organizatorius VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Remigijus Špečkauskas, įteikti apdovanojimus padėjo Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis. Visų komandų vadovams įteiktos padėkos už dalyvavimą tinklinio pirmenybėse.

 

 

 


Foto galerija

Iš kairės: A. Einikis, R. Špečkauskas, Natkiškių komanda.Iš kairės: A. Einikis, R. Špečkauskas, Meno ir sporto mokyklos I komanda, A. Musvydas

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!