Organizuojama Barselonos futbolo akademijos vaikų futbolo stovykla

2022-06-17, Organizatorių informacija

Advokatų profesinė bendrija Gvildys ir partneriai „G2 LAW" šiemet prisijungė prie svarbios sporto ir švietimo iniciatyvos Klaipėdoje - Barselonos futbolo akademijos vaikų futbolo stovyklos, kuri gali atverti kelią „Barca Academy Baltic“ steigimui Klaipėdoje.

Kiekvienas, kuris bent kiek domisi sportu, tikrai žino sporto organizacijos „Barselona“ pasiekimus. Tai yra viena žinomiausių sporto organizacijų, kuri vienija futbolo, krepšinio, rankinio ir ledo ritulio sporto šakų klubus bei jaunimo sporto akademijas visame pasaulyje.

„Barselona“ krepšinio klubo veikla - artima ir kiekvienam sportu besidominčiam lietuviui. Tai yra viena lietuviškiausių aukščiausio lygio užsienio sporto organizacijų, kurios vyrų krepšinio klube šiuo metu rungtyniauja Lietuvos krepšinio viltis Rokas Jokubaitis, o trenerių štabe dirba mūsų šalies sporto legendos Šarūnas Jasikevičius, Darius Maskoliūnas ir Tomas Masiulis.

Didžiulę gerbėjų armiją Lietuvoje turi ir futbolo klubas „FC Barselona“, kuris pelnytai yra vadinamas vienu iš tituluočiausių, turtingiausių ir populiariausių sporto klubu pasaulyje.

Džiugu, jog šiemet ši garsi organizacija nusprendė pradėti plėtoti savo veiklą ir Klaipėdoje, kur vasarą surengs pirmąsias futbolo stovyklas 8-14 metų berniukams ir 10-16 metų merginoms iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šių stovyklų sėkmė gali atverti plačias galimybes organizacijos „Barca Academy Baltic“ veiklai mūsų šalyje ne tik futbolo, bet ir kitų sporto šakų srityse.

Šiuo metu visame pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, organizuojama daugiau nei 180 stovyklų, o po akademijos vėliava sportuoja per 45 tūkstančius vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

„Barca Academy“ filosofija apima ne tik vaikų sporto talento puoselėjimą, bet ir tokių vertybių, kaip žmogiškumas, komandiškumas, atsakomybė, atkaklumas ir lygiateisiškumas, ugdymą. Todėl šios akademijos veikla gali efektyviai prisidėti ne tik prie geresnio mūsų šalies ateities kartų sportinio, bet ir bendrojo ugdymo. 

Todėl labai kviečiame visus savo partnerius ir klientus pagal galimybes aktyviai prisidėti prie „Barca Academy Baltic“ veiklos ir taip suteikti galimybę mūsų vaikams turėti išskirtines sąlygas tobulėti sporto ir asmenybės ugdymo srityse bei siekti aukščiausių tikslų aplinkoje, kurioje vadovaujamasi aukščiausiais sporto ir vertybiniais standartais.

Galbūt ši pagalba atvers mūsų vaikams kelius ne tik į garsias krepšinio arenas, didžiuosius pasaulio futbolo stadionus, bet ir naujosios kartos ilgalaikį vertybinio pagrindo ugdymą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?