IPTV televizija prisitaiko prie žiūrovo poreikių

2022-07-01, Pranešimas spaudai

IPTV televizijos terminas naudojamas vadinamajai internetinei televizijai, kuri dėl savo privalumų sparčiai populiarėja. Tai ne tik puiki alternatyva tradiciniams televizijos kanalų perdavimo būdams, bet ir galimybė mėgautis televizija, kuri prisitaiko prie asmeninių poreikių.

IPTV – naujos kartos televizija

IPTV televizija dažnai vadinama išmania, naujosios kartos ir kt. Ir šie epitetai nėra iš piršto laužti, nes internetinė televizija suteikia daugybę privalumų. Kalbant apie esminį skirtumą su kitais TV perdavimo būdais, IPTV televizija išsiskiria tuo, kad perdavimui naudoja IP tinklus.

Nors IPTV televizija jau nėra naujovė rinkoje, daugelis žiūrovų ją dar tik atranda. Taip yra todėl, kad plečiasi interneto vartotojų skaičius, o vertinant bendrai auga ir interneto sparta. Be to, šiuolaikinis žiūrovas vertina kokybę, o IPTV televizija leidžia mėgautis aukščiausia skaitmeninės televizijos kokybe ir taip išnaudoti visas savo turimo televizoriaus ar išmaniojo įrenginio ekrano galimybes.

Kokiais privalumais pasižymi IPTV televizija?

Vienas didžiausių IPTV televizijos privalumų yra itin gausus kanalų sąrašas. Priklausomai nuo tiekėjo ir pasirinkto plano, galima rinktis nuo keliasdešimties iki šimto ar net daugiau išmaniosios televizijos kanalų. Ir visus juos galite žiūrėti ne tik tiesiogiai – IPTV suteikia galimybę peržiūrėti programos įrašą tada, kada jums patogu. Tiesa, reikėtų pasitikslinti, kokio laikotarpio įrašus suteikia paslaugos teikėjas, nes šis laikotarpis gali būti skirtingas (pavyzdžiui, 7 ar 14 dienų).

Aukšta raiška yra dar vienas privalumas, kuriuo gali mėgautis IPTV televizijos žiūrovai. Be to, ne šiaip ši televizija vadinama ir išmaniąja – ji prisitaiko prie interneto ryšio galimybių ir naudojamo įrenginio, tad visada galėsite mėgautis geriausiu vaizdu ir garsu. Pavyzdžiui, jei interneto ryšys sulėtėja, IPTV televizija toliau transliuoja vaizdą ir garsą, tačiau šiek tiek nukenčia kokybė – interneto greičiui atsistačius vėl pasiekiama aukščiausia galima kokybė. Tokių interneto greičio svyravimu nereikia pernelyg bijoti, nes IPTV televizija, palyginti su analogine, veikia daug stabiliau ir yra atsparesnė elektromagnetiniams trikdžiams. Tai užtikrina aukštą garso ir vaizdo kokybę.

Ar IPTV televizija tinka visiems?

Reikia paminėti, kad internetinė televizija yra labai universali ir gali būti diegiama visus, kur yra interneto ryšys. Šiai televizijai tinka šviesolaidinis, DSL, mobilusis (4G), kabelinis interneto ryšys, o taip pat ji gali veikti ir naudojantis WiFi. Taigi, tai puikus būdas mėgautis visais televizijos privalumais savo namuose.

Naudojantis IPTV televizija galima rinktis programas skirtingomis kalbomis, taip pat ir įgarsinimą kita kalba. Tai suteikia žiūrovams galimybę žiūrėti daug įvairesnį turinį. Tiesa, reikia paminėti, kad ne visi kanalai turi įgarsinimą lietuvių kalba, dažniausiai yra galimybė rinktis garso takelį populiariausiomis užsienio kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, rusų, ispanų ir kt. Tad jei nemokate jokios užsienio kalbos, gali būti, kad IPTV televizija jums netiks. Antra vertus, filmų užsienio kalba žiūrėjimas yra puikus būdas išmokti kalbėti kita kalba.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!