Skoda naudoti automobiliai: ko imtis, kad ir dėvėtas tarnautų kaip naujas?

2022-07-05, Pranešimas spaudai

Tiek nauji, tiek Skoda naudoti automobiliai nestokoja liaupsių, yra populiarūs Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šie automobiliai yra labai patikimi, nesvarbu, ar tai variklis, ar interjeras, – Skoda niekada negali nuvilti vartotojų dėl savo patikimumo. Tai viena iš priežasčių, kodėl žinoma, kad Skoda automobiliai yra brangesni. Jeigu norite kokybės, tačiau negalite ar nenorite skirti pinigų naujausiam modeliui, Skoda naudoti automobiliai yra puiki išeitis. Į ką atkreipti dėmesį perkant dėvėtą transporto priemonę?

Palyginkite pasiūlymus

Skoda naudoti automobiliai skiriasi savo kainomis, todėl iš anksto nustatykite biudžetą, atsižvelgdami į mėnesines ir bendras išlaidas, ir gaukite iš anksto patvirtintą pasiūlymą iš savo banko ar kredito unijos prieš eidami į prekybos atstovybę. Jei prekybos atstovas negali įveikti pasiūlymo, galite būti tikri, kad užsitikrinote gerą paskolos palūkanų normą.

Būkite atsargūs dėl pratęstų garantijų

Skoda naudoti automobiliai yra geras sprendimas, tačiau išplėstinės garantijos programos paprastai nėra vertos pinigų: mokėti už remontą iš savo kišenės kainuoja mažiau, nei nusipirkti planą, kurio galbūt niekada nenaudosite. Jei negalite įsigyti naudoto automobilio, kuriam vis dar galioja gamyklinė garantija, geriausia yra nusipirkti modelį, turintį gerą patikimumo istoriją, arba sertifikuotą naudotą transporto priemonę, kuriai dažnai suteikiama tam tikra garantija. . Jei nuspręsite, kad norite įsigyti garantiją, tarkime, turinčiam modeliui, kurio patikimumas yra abejotinas, įsitikinkite, kad žinote, ką planas apima ir ko neapima. „Dauguma žmonių geriau taupo netikėtam remontui, nes pratęstos garantijos sutartyse yra sudėtinga teisinė kalba, kurią gali būti sunku suprasti. Be to, prekiautojai skirtingiems žmonėms gali žymėti skirtingą garantiją.

Patikrinkite automobilio istoriją

Skoda naudoti automobiliai paprastai turi ataskaitas, kurios gali atskleisti automobilio avarijų istoriją ir tai, ar jis buvo reguliariai prižiūrimas.

Pasivaikščiokite aplink automobilį

Vizualiai apžiūrėkite automobilį sausą, saulėtą dieną, kad geriau pamatytumėte netobulumus ir galimas problemas. Įvertinkite, ar nėra rūdžių, skysčių nuotėkio ir susidūrimo remonto požymių. Pasukite kiekvieną rankenėlę ir paspauskite kiekvieną jungiklį, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia taip, kaip turėtų. Jei jaučiate pelėsių kvapą, automobilis galėjo būti potvynis arba kažkur gali būti nuotėkis, o tai gali reikšti nematomą vandens žalą.

Išbandykite automobilį

Kad įsitikintumėte, kad Skoda naudoti automobiliai yra geros būklės, turite juos išmėginti. Prieš pradėdami važiuoti, įsitikinkite, kad automobilio dydis atitinka jūsų poreikius, ar sėdynės yra patogios, o jo valdikliai neišvarys jūsų iš proto. Važiuodami ieškokite matomų išmetamųjų dūmų, pajuskite neįprastą vibraciją ir degančių skysčių kvapą. Pavažiavę patikrinkite, ar po automobiliu nėra alyvos nuotėkio, nepamirškite, kad jei įjungtas oro kondicionierius, po automobiliu bus švaraus vandens bala.

Atlikite mechaninę apžiūrą

Šis patarimas yra toks svarbus, kad verta jį dar kartą pakartoti: jei galite, paprašykite, kad Skoda naudoti automobiliai būtų apžiūrėti jūsų mechaniko arba kito asmens, kuris išmano automobilių remontą. Išskyrus atvejus, kai automobiliui galioja garantija ar aptarnavimo sutartis, visas su juo kilusias problemas galite išspręsti tik parvežę jį namo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!