Jaunučių lengvaatlečių startai Klaipėdoje

2022-07-06
Šilutės sporto mokyklos jaunučiai lengvaatlečiai, parsivežę diplomų ir medalių iš Klaipėdos miesto jaunučių čempionato (iš kairės): Darentas Šimašius, Regimantas Leikus, Ugnė Koroliovaitė, Kostas Budvytis, Rokas Mačiulaitis ir Augustė Juškaitė.
Klaipėdos miesto jaunučių (14-15 m.) lengvosios atletikos pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneriai Lina Leikuvienė, Stasys Oželis) pelnė 7 apdovanojimus. Čempionų titulus iškovojo bėgikai Kostas Budvytis, Augustė Juškaitė ir Rokas Mačiulaitis.

Klaipėdos miesto atviras jaunučių lengvosios atletikos čempionatas surengtas birželio 22-23 dienomis Klaipėdos centriniame stadione. Dalyvavo Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Palangos, Plungės, Skuodo, Šilalės, Šilutės, Veiviržėnų būsimoji lengvosios atletikos pamaina. Šilutiškiams tai buvo didelė treniruotė prieš Lietuvos jaunučių čempionatą, kuris vakar prasidėjo Vilniuje.

Klaipėdoje mūsų komandos pagrindą sudarė keturiolikmečiai sportininkai. 100 metrų barjerinio bėgimo nugalėtoja tapo Augustė Juškaitė, įveikusi distanciją per 16,92 sek. 300 metrų barjerinį bėgimą laimėjo Rokas Mačiulaitis. Jo laikas – 49,0 sek. Bėgdamas 110 metrų barjerinį bėgimą Rokas finišavo antras – 17,45 sek. Greitesnis buvo metais vyresnis klaipėdietis Dovydas Šimas – 16,22 sek. 1500 metrų bėgimo trasoje Kostas Budvytis aplenkė Luką Starostovičių (Klaipėda). Kostas distanciją įveikė per 4:51,55 min., Lukas – per 5:13,73 min. Kostas, Augustė, Rokas – trenerės L. Leikuvienės auklėtiniai. Jos sūnus Regimantas Leikus trišuoliu nušoko 11,58 metro – antra vieta. Šuolio į tolį varžybose Regimantas liko trečias. Jo rezultatas – 5,48 m.

400 metrų bėgimo distancijoje gerai pasirodė trenerio S. Oželio auklėtinis Darentas Šimašius, finišavęs antras. Jo laikas – 1:02,62 min. Pirmas atbėgo Klaipėdos atstovas Danielius Jurgaitis – 58,07 sek. D. Šimašius išbandė jėgas ir 200 metrų distancijoje. Jis užėmė ketvirtą vietą – 26,96 sek.  400 metrų bėgusi Ugnė Koroliovaitė (trenerė L. Leikuvienė) liko septinta -1:24,91 min. Pirmą vietą užėmė Agnė Gintilaitė (Klaipėda) – 1:01,35 min.