Padėkime vaikams, kurie auga sunkiai besiverčiančiose šeimose

2022-07-08

Šilutės rajono biudžete šiemet taip ir pritrūko lėšų. O jų pritrūko ne vasaros šventėms, o vaikų stovykloms. Rajone yra 227 socialinę riziką patiriančios šeimos. Jose auga 418 vaikų. O kur dar šeimos, kurios yra sunkiai besiverčiančios.

Daugelis žinome, kad į įdomią vasaros stovyklą ne kiekvienas gali išleisti savo atžalas – jos yra gana brangios. Todėl turiu idėją ir didelį prašymą – suremkime pečius ir paaukokime nors po eurą ir iš surinktų lėšų bus sumokėta už stovykloje „Kintas“ organizuojamus užsiėmimus.

Kiekvienas jūsų paaukotas euras bus skirtas TIK vaikams.

„Labai prašau, padėkime vaikams, kurių tėveliai neišgali jų išleisti į mokamus užsiėmimus. Padėkime jiems gauti galimybę įgauti drąsos, bendravimo įgūdžių, susirasti naujų draugų, išmokti naujų įgūdžių, pažinti save, atrasti naujas veiklas bei linksmai ir naudingai praleisti atostogas.

Pasižadu, pati bendradarbiausiu su socialiniais darbuotojais ir drauge atrinksime vaikus, kuriems labiausiai reikalinga pagalba“, - socialiniame tinklapyje facebook rašė Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė.

Su nepilnamečiais dirbs žmonės, kurie yra profesionalai, puikūs psichologai, kurie iš visos širdies nori stovyklautojų dienas padaryti įsimintinomis ir darančiomis įtaką jų elgesiui.

„Tiesa, rajono vadovai gali sakyti: „Skyrėme 15 000 eurų“. Bet skubu paaiškinti, kad lėšos išdalintos visoms rajono mokykloms, kultūros įstaigoms, kurios dienos ar kelių valandų stovyklas organizavo mokslo metų pabaigoje“, - sakė visuomenininkė.

Ji prašė paaukoti nors po keletą eurų ir taip suteikti šansą vaikams išreikšti ar atrasti save bei patirti nepakartojamų akimirkų stovykloje „Kintas“, kurios išliks įsimintinos visam gyvenimui!

Po vieną mes silpni, o drauge – mes labai stiprūs. Vaikai bus dėkingi už kiekvieną paaukotą eurą.

Aukas galite pervesti:

VšĮ „Meno artelė“

AB/ SEB bankas Klaipėdos sk. Nr. LT11 7044 0600 0445 01 63

Paskirtis: auka stovyklai.

Jei kiltų klausimų, galite drąsiai skambinti stovyklos vadovei Laurai Šakurskytei Žilinskienei tel. 8 652 20 945.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?