Grumtynės plaukiančiame laive baigėsi... policijoje

2022-07-10
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Rusnės seniūnijoje plaukiančiame laive įvyko grumtynės, kurių metu du vyriškiai mušė ir smaugė laivo savininką, iki tol, kol nebuvo atimtas telefonas. Atėmus telefoną, šoko iš laivo į upę, iš kurios juos ištraukė kateryje likę kiti du vyrai. Apie šį įvykį mintimis pasidalijo Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

„Mes gyvename vandenų apsuptyje ir nuo senų laikų stengiamės išsaugoti senąsias upes, plaukdami laivais nekeldami bangų, kad krantai nebūtų plaunami, kad žmonės, kurie plaukioja baidarėmis nebūtų apversti. Galvojame, kad žmogus, turėdamas greitaeigį katerį, jo galingumą ir manevringumą, galėtų išbandyti Kuršių marių platybėse, bet ne Pakalnės ar Vorusnės upeliuose“, - socialiniame tinklapyje rašė Rusnės seniūnė D. Drobnienė.

Pasak jos, praėjusį šeštadienį, vienas iš Pakalnės kaimo gyventojų, sustojęs pakrantėje išlaipinti keleivius po plaukimo, savo laivu ruošėsi vykti namo. Netikėtai upėje pasirodė greitaeigis kateris, su jame sėdinčiais keturiais vyrais ir mažamečiu vaiku. Neapsikentęs ne pirmą kartą taip greitai plaukiančio to paties greitaeigio katerio, pradėjo filmuoti jo plaukimą, kas nepatiko katerio savininkui ir, tai pamatęs, jis apsisuko ir grįžo išreikšti savo nepasitenkinimo, dėl to įvyko žodinis konfliktas.

Katerio savininkas pareikalavo atiduoti telefoną, kuriame buvo filmuota medžiaga ir išsiaiškinti situaciją ant kranto. Filmavęs žmogus, matydamas, kad kateryje yra keturi vyrai, jiems nepakluso ir pradėjo plaukti savo laivu aukštyn upe. Atsigręžęs į katerio pusę, pamatė, kad du vyrai jau įlipę į jo laivą. Plaukiančiame laive įvyko grumtynės, kurių metu du vyriškiai mušė ir smaugė laivo savininką, iki tol kol nebuvo atimtas telefonas. Atėmus telefoną, šoko iš laivo į upę, iš kurios juos ištraukė kateryje likę kiti du vyrai.

Užpultasis Pakalnės kaimo gyventojas parašė pareiškimą policijai, šiuo metu vyksta tyrimas.

„Bendruomenei yra žinomos visos šio įvykio dalyvių tapatybės, apmaudu ir labai gaila, kad jie visi yra rusniškiai, saloje gimę ir užaugę, kasdien gatvėje sutinkami žmonės. Bendruomenė mano, kad toks elgesys, yra ypatingai netoleruotinas, nepriimtinas ir smerktinas. Atrodo, kad vietos turėtų užtekti visiems ir konfliktus galima išsiaiškinti žodžiu, raštu, bet ne pakeliant ranką prieš kitą žmogų“, - teigė seniūnė.


Straipsnio komentarai

Matas2022-07-14
ereliai su kateriais, galvoja jog viskas jiems galima Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-07-11
Tai atviras apiplėšimas, piratavimas. Turėtų būti griežtai baudžiama. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?