Penktadienio horoskopas – kovo 13 d.

2015-03-13, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Meilė
„Shutterstock“ nuotr. / Meilė

Sutikite šią dieną linksmai nusiteikę ir kupini meilės, juk jau rytoj prasideda savaitgalis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Berods, turite apie ką pamąstyti vieni. Tuo ir metas užsiimti dabar, kai Merkurijus Žuvų ženkle. Iš tiesų, net ir be rimtos priežasties nuklysite į apmąstymų pasaulį. O užsukę į jį, tikrai atrasite savyje iki šiol neatrastų kūrybinių galių. Be to, šiandien didžiulių šviesių lūkesčių nepateisins tai, kas vyksta aplink jus realybėje arba iš jos nemokėsite paimti to, ko jums reikia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo šios dienos vis dažniau atskleisite kitiems savo tikslus ir svajones, o su savo draugais, kolegomis ir bendraminčiais bendrauti nesiliausite. Be to, jų širdis lengvai pavergsite savo vaizduotės galiomis. Šiandien jie nenoriai bendradarbiaus tuomet, kai jūs atsinešite pilną glėbį sumanymų. O gal jie paprasčiausiai nežino, su kuo ir kaip jie valgomi?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo šios dienos jausitės ne ta koja išlipę iš lovos, kai reikės ką nors papasakoti ar su kuo nors susitarti. Atrodys, lyg kas nors trumpam pakeitė bendravimo taisykles. Būkite lankstūs ir keiskite veikimo taktiką, kas jums pravers profesiniame kelyje. Tiesa, šiandien jis nebus rožėmis klotas dėl nesutampančių jūsų ir kolegų ar klientų interesų. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėjimo, įsitikinimų, studijų ir kelionių temos jums taps aktualios bet kokiame pokalbyje. O ir apie gyvenimo prasmę pamąstyti ir padiskutuoti nevengsite. Nuojauta artimiausiu metu taps patikima jūsų palydove, tačiau plaukiosite kažkur toli, užuot su džiaugsmu atlikę kelias svarbias jums šią dieną pavestas užduotis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiuo metu prasideda laikas, kai jūsų stiprybę užtikrina ne paviršutiniškumas ar lengvabūdiškumas, o noras žvelgti giliai. Nevenkite tų temų ir informacijos, kurią iki šiol laikėte jums svetima ar ne jūsų nosiai. Tik kažin ar šiandien mylimi žmonės ir jūsų vaikai džiaugsis, kai jūs matysite jų elgesyje tai, ko jie jums atskleisti neketina.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei šiuo metu jums kils neaiškumų, jūsų partneriai darbe ar namuose jums patars ir atskleis visą jums reikalingą tiesą. Jums teks labai pasistengti, kad jais patikėtumėte šiandien ir dar kelias ateinančias savaites. O dabar, siekdami suderinti savo šeimos narių poreikius su visuomeniniais, kažkur pamesite siūlo galą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Temų, kurias būtina aptarti su kolegomis, jums tikrai artimiausiu metu nepritruks. Be to, liaukitės barstyti savo įžvalgas vėjais, o  panaudokite jas kasdienėms užduotims atlikti. Beje, šiandien nesėkmingai derinsite norą kalbėtis su būtinybe dirbti, poreikį kur nors nuvykti, su kolegų prašymais jiems padėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiuo metu būti žaismingiems ir kūrybiškiems jums bus ir lengva, ir gera, ir smagu. Jūsų mintis pasiglemš jūsų vaikai ir kiti jūsų kūriniai. Jums nebus sunku parodyti visiems, kaip mokate džiaugtis ir kurti, o kai reikia - pabūti mažu vaiku. Tiesa, šį vakarą gali būti sunku suderinti šiuos poreikius su turimais ištekliais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.) Pokalbiai namuose, kurie ir džiugins, ir liūdins, kurie teiks vilties ir kurie nuvils, taps neišvengiama jūsų artimiausių dienų ir savaičių dalimi. Klausydamiesi tėvų ar senelių prisiminimų, iškapstykite iš savo atminties klodų ką nors vertinga ir jūs. Nenusiminkite, jei šiandien jūsų asmeninės patirtys ir lūkesčiai nesutaps su jūsų artimųjų norais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl Merkurijaus padėties svajingose Žuvyse, artimiausiomis dienomis jums nebus paprasta kalbėti tikrą tiesą. Pasakodami ar rašydami kažką kaip mat sugalvosite. Taip nutiks ne iš blogos valios – tiesiog tiesa painiosis su vaizduotės vaisiais. Beje, šį vakarą niekaip nesurasite aiškių būdų savo vidinėms būsenoms ar savo veiksmams paaiškinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galimas daiktas, kad jau šiandien iš jūsų galvos neišeina mintys apie tai, ką turite, nesvarbu, apčiuopiama tai, ar ne. Ir tokios tendencijos išliks artimiausiu metu. Norint savo resursus papildyti, bus labai svarbu svajoti. Na, bet šiandien jūsų komanda gali neteisingai suprasti jūsų iliuzijas, susijusias su finansais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Merkurijus pasiekė jūsų ženklą, tad turite progą pasakyti tai, kas jūsų galvoje ir širdyje. Jūsų adresatus nuginkluos jūsų įžvalgos, vaizdingi posakiai ir net jei jie nieko nesupras, nedrįs jūsų prašyti, kad paaiškintumėte, ką turite galvoje. Pasistenkite tuo nepiktnaudžiauti. Pavyzdžiui, šiandien darbe jums tai gali tapti nemenka kliūtimi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?