Švėkšniškiai kyla į kovą dėl pašto išlikimo

2022-07-13, Sveksnosnaujienos.lt

Birželio pradžioje lyg perkūnas iš giedro dangaus švėkšniškius pasiekė žinia, jog miestelyje gali nebelikti pašto skyriaus. Gyventojams netekus galimybės gauti paslaugų vienoje vietoje, baiminamasi, kad paslaugų prieinamumas taps labai sudėtingas.

Tiesa, oficialiame AB Lietuvos paštas pranešime, kuriuo savo feisbuko paskyroje pasidalino Švėkšnos seniūnija, apie uždaromą pašto skyrių Švėkšnoje neužsimenama. Net priešingai - informaciniame rašte gražiai teigiama, kad perorganizavimas vyks siekiant užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir patogų jų prieinamumą visiems, ir nurodoma, jog paslaugų teikimas bus organizuojamas tiesiog kitaip. O pašto skyrius visiškai nebus uždarytas.   

Kaip nurodoma rašte, antradieniais-šeštadieniais nuo 11:00 val. iki 11:15 val. mobilusis laiškininkas teiks visas paslaugas naujai įrengtoje dabartinio pašto skyriaus vietoje.

Skelbiama, kad nuo liepos 19 d. visas paslaugas seniūnijoje teiks minėtas mobilusis laiškininkas, kurį galės išsikviesti kiekvienas. Esą toks modelis jau pasiteisino kaimiškosiose vietovėse ir net leidžia gyventojams suteikti platesnį paslaugų spektrą.

Švėkšniškių tokie žadami teigiami pokyčiai neįtikino. Tarp pačių gyventojų atsirado aktyvių žmonių, kurie pradėjo rinkti palaikančiųjų parašus dėl Švėkšnos pašto išsaugojimo. Vos per 2 savaites surinkti daugiau nei 800 parašų parodė, jog žadamos inovacijos gyventojų nežavi. 

Kreipimasis ir surinkti parašai pateikti vietos valdininkams, politikams, Seimo nariams ir Susisiekimo ministerijai. Tikimasi, jog bent kažkas atkreips dėmesį į susiklosčiusią situaciją ir, pagaliau, būtų užmegztas dialogas su vietos bendruomene, pradėtas bendras išeities ieškojimas.

Ar bus atsiliepta į švėkšniškių pagalbos šauksmą, pasistengsime informuoti ateityje.

Sveksnosnaujienos.lt


Straipsnio komentarai

Mobilus laiškininkaskas2022-07-14
Laiškininkas nuo 11.00 iki 11.15 suteiks visiems visas paslaugas???????????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Išeitis2022-07-14
pakeiskit ofiso iškabą į ,,Švėkšnos paštas,, su šefo štempeliais ir bus privatkontora pensininkų reikalams. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Matas2022-07-14
viskas užsidaro... kas išvis beliks... Komentaras patinka Komentaras nepatinka