Mokyklose rengiama nacionalinio saugumo pamoka

2015-03-13, BNS
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Pamoka
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Pamoka
Penktadienį Lietuvos mokyklose vyks pirmoji nacionalinio saugumo pamoka. Per tiesioginę interneto transliaciją vyresniųjų klasių mokiniams bus pristatyta šalies kariuomenė ir jos veikla, praneša Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM). Prie transliacijos panoro prisijungti daugiau kaip 100 mokyklų.

Pamokos metu bus transliuojamas mokiniams skirtas filmas, paprastai pasakojantis apie kario kasdienybę, Lietuvos kariuomenės indėlį į šalies saugumą, dalyvavimą NATO misijose. Rūpimus klausimus moksleiviai galės tiesiogiai pateikti Lietuvos kariuomenės atstovams, vyks internetinė konferencija.

Pasibaigus transliacijai, mokytojai, naudodamiesi Ugdymo plėtotės centro darbuotojų parengta metodine medžiaga, galės toliau nagrinėti temą drauge su mokiniais arba įtraukdami mokyklos, vietos bendruomenės narius, Lietuvos kariuomenės padalinių atstovus.

Tai pirmoji internetinė nacionalinio saugumo pamoka, ką rengia Švietimo ir mokslo ministerijos Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos kariuomene. Yra suplanuotas mokomųjų transliacijų internetu ciklas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!