Šleikštus rusniškio poelgis: baidykle pavertė nušautą paukštį

2022-07-20, Darius Čiužauskas, Ve.lt
Įtariama, kad paukštis nušautas tyčia ir paverstas kitus paukščius nubaidyti turinčia baidykle. Asociatyvi nuotr.
Įtariama, kad paukštis nušautas tyčia ir paverstas kitus paukščius nubaidyti turinčia baidykle. Asociatyvi nuotr.

Savo sodyboje auginamas gėrybes nuo paukščių apsaugoti norėjęs Rusnės miestelio gyventojas užsitraukė ne tik kaimynų pyktį. Dėl žiauraus elgesio su gyvūnais teks patirti ir teisėsaugos rūstybę.

Antradienį į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi viena Rusnės salos gyventoja. Moteris pareigūnams papasakojo apie įvykį, kuris neleido jai naktį ramiai miegoti. Tai, kas išvakarėse dėjosi mažame Rusnės miestelyje, labai sudomino ir pamario teisėsaugininkus.

Pasak rusniškės, pirmadienį apie vidurdienį jį išgirdo kelis garsus, labai panašius į šūvius. Nors šaudyta prie pareiškėjos namų, iš pradžių ji nieko įtartino nepastebėjo. Tačiau vakare, apie 18 val., į kaimyno sodybą žvilgtelėjusi moteris išvydo ją sukrėtusį vaizdą. Medyje kabojo iškeltas negyvas paukštis.

Įtariama, kad pastarasis nušautas tyčia ir paverstas kitus paukščius nubaidyti turinčia baidykle. Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiaurus elgesio su gyvūnais. Tas, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jeigu dėl to gyvūnas žuvo, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Policininkai aiškinasi, kas tiksliai nušovė paukštį ir jį pavertė baidykle.

Nustatytam įtariamajam teks atsakyti, kodėl saugodamas savo užaugintas gėrybes nuo paukščių, parduotuvėje nenusipirko ir nepasikabino puikiausiai šią funkciją atliekantį dirbtinį paukštį.

Ve.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?