Ir rungtyniavo, ir poilsiavo

2022-07-22
VšĮ „Šilutės sportas“ delegacija į Estiją prie autobuso.
VšĮ „Šilutės sportas“ delegacija į Estiją prie autobuso.
VšĮ „Šilutės sportas“ (direktorius Dainius Gricevičius, futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas) dvi vaikų futbolo komandos (treneriai Svajūnas Česnulis, Bronius Mackevičius) dalyvavo tarptautiniame turnyre Estijoje, Piarnu mieste. Po kelių metų pertraukos, iššauktos pandemijos, tai buvo itin įspūdinga kelionė ir šaunių varžybų serija.

Futbolo komandų viešnagė Piarnu prasidėjo birželio 29 dieną ir tęsėsi iki liepos 3-iosios. Dalyvavo 200 komandų. Šilutei atstovavo 13- mečių ir 8-9 metų vaikų komandos. Buvo daug rungtynių, buvo iš ko pasimokyti, į ką lygiuotis. Visą turnyrą ir jo priemones lydėjo gera nuotaika, prasidėjusi nuo spalvingo parado miesto gatvėmis. Estai surengė nuostabų futbolo festivalį.

Rungtynių nuovargį vaikai nuplaudavo maudynėmis jūroje, akvaparke. Šia kelione ir turnyru FK „Šilutė“ vaikų komandos užbaigė sezoną ir išeina atostogų. Naujas treniruočių ir įvairių varžybų, turnyrų ciklas ne už kalnų – prasidės rugpjūčio 1-ą. Treneriai tiki, kad pailsėję jų auklėtiniai bus išsiilgę futbolo ir kibs treniruotis, kad ateityje pergalių būtų daugiau nei pralaimėjimų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?