Šilutiškių pasimatymas baigėsi išžaginimu

2022-07-25, Parengė R. D. Mažutis
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Iš pamario krašto kilusi moteris, užmezgusi draugystę su dvigubai vyresniu penkiasdešimtmečiu šilutiškiu, kuriuo pasitikėjo, atsivedė už parankės į butą didelę bėdą: svečias, apsvaigęs nuo alkoholio bei kvaišalų, ją išžagino. Nusikaltimas buvo padarytas Šiauliuose. Baudžiamąją bylą apeliacine tvarka išnagrinėjo Šiaulių apygardos teismas.

Ši istorija – nukentėjusiosios drama, palikusi randą jaunos moters sieloje. Deja, ne pirmą. Todėl vardų ir pavardžių inicialų nebus. Moteris persikėlė gyventi į Šiaulius nesutardama su namiškiais. Dėl to pergyveno, gėrė vaistus. Laikas kažkiek gydė, atvykėlė sugebėjo įsitvirtinti Šiauliuose.

Tačiau gyvenimo vingiai painūs ir nenuspėjami. Anksčiau dirbdama bare mergina susipažino su pusamžiu kraštiečiu. Jie pasikalbėdavo telefonu, susirašinėdavo. Gal ji matė jame savo užtarėją? Dažna moteris svajojo apie garbintoją riterį, nešantį dovanas, kviečiantį keliauti. Tai svajonės. Dar yra ir kasdienė buitis, materialūs dalykai. Jie irgi gali saistyti asmenybes, remtis vienadieniu išskaičiavimu. Ne kiekvienai ir ne kiekvienam duota iškoduoti svetimą charakterį. Apsirikti nesunku. Ji žiauriai apsiriko: tapo savo gerbėjo auka.

Pasimatymas biliardo bare

Prieš porą metų ji pasikvietė šilutiškį į svečius Šiauliuose. Senokai nesimatę pažįstami kraštiečiai susitikę nusprendė paviešėti biliardo bare. Paviešėjo, bet tarpusavio incidento neišvengė. Begurkšnojant alkoholinius gėrimus vyras sudavė moteriai kumščiu. Po to smurtautojas šoko atsiprašinėti. Keista ar ne, nuskriaustoji atsiprašymą priėmė ir net leido „kavalieriui“ nakvoti jos bute, vėliau teigdama nenorėjusi naktį išvaryti svečią į gatvę.

Suklydo nepataisomai – girtas vyras užsigeidė lytinių santykių. Moteris neketino pasiduoti jo užgaidoms, atsisakė kartu gultis į lovą, bet nieko nelaimėjo. Kraštietis džentelmeniškų manierų neturėjo, pažėrė grasinimų užmušti ir jėga išžagino buto gyventoją. Nukentėjusioji bandė pabėgti, tačiau žagintojas parsitempė ją į lovą. Moteris griebėsi gudrybės, įkalbėjo „draugą“ leisti eiti atsigerti. Priėjusi prie komodos moteris čiupo mobiliojo ryšio telefoną ir nuoga išbėgo į laiptinę skambinti policijai, šauktis kaimynų pagalbos. Svetelis irgi nesnaudė, skubiai apsirengęs smuko laukan, kad nepakliūtų pareigūnams į rankas nusikaltimo vietoje. Jam nepasisekė. Įtariamasis žagintojas buvo atpažintas ir sučiuptas pagal aukos nupieštą žodinį portretą. Jis buvo apsvaigęs nuo alkoholio bei kvaišalų.

Anksčiau net 20 kartų teistas už smurtą, kvaišalus, viešosios tvarkos pažeidimus šilutiškis buvo sulaikytas ir suimtas. Už suaugusio asmens išžaginimą numatyta laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.

Ikiteisminio tyrimo metu įtariamasis kaltės neprisiėmė, teigė lytiškai santykiavęs su moterimi jai pačiai to panorėjus. Teisiamas kaltinamasis nusprendė nieko nekalbėti. Tokia teisė egzistuoja. Įrodyti kaltę – teisėsaugos institucijos reikalas.

Poveikis nukentėjusiajai

Du kaltinamojo draugai bandė daryti spaudimą nukentėjusiajai, kad ji pakeistų parodymus. Jie buvo išaiškinti ir pelnė vienų metų laisvės apribojimo bausmę. Žagintojo bičiuliai pasispendė sau spąstus pokalbiais telefonu.

Bausmė pačiam žagintojui – 3 metai ir 6 mėnesiai nelaisvės. Jo nenaudai liudijo 8 liudytojai ir, aišku, nukentėjusioji, pasiremta teismo medicinos eksperto išvada. Nuteistųjų apeliaciniai skundai buvo atmesti, nuosprendis įsiteisėjo.


Straipsnio komentarai

joo2022-07-27
Smūgis į veidą reiškia meilę Ukrainai, nes po to veidas nusidažo blue yellow spalva. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aaa2022-07-26
Gavo i snuki ir parsivede namo, kazkaip nesueina galai ???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-07-26
8 Liudininkai stebėjo kai buvo "žaginama" Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2022-07-26
kurva komentatoriai :Ddddd lyg patys ten butu buve Komentaras patinka Komentaras nepatinka
6k2022-07-26
geriau tegu papasakoja kiek pinigu paeme ir apgavo poto zmones,baracuda stora Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tevemusuas ne jusu2022-07-26
kad ji pasizymejusi tuoj silutej, pabego gyventi y siaulius, kol vel kas ale isprievartaus ir eis uzsidirbt Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vincas kudirka2022-07-26
labai gerai zinau sita ale nukentejusia mergina, tai mates ir su senesneis pietaujant, palupikavo mergele pasi audodama isprievartavimu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mua2022-07-26
Labai gaila jaunos merginos gyvenimo kai tokie zmogedros sunaikina pasitikėjimą bet kuriuo žmogumi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Zita2022-07-26
Nusikaltelis teistas 20 kartu????Reikejo paviešinti jo varda ir pavarde, kad nuo jo pasisaugotu, juk išėisiantis i laisvę dar karta darys nusikaltimus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
petras2022-07-26
fu slykstu klausyt kaip silokarcema pakeite visa istorija y tos nauda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2022-07-25
Kodėl reikia slėpti jau aiškių asmenų padariusių nusikaltimą.Viešinimas tik padeda apsisaugoti kitiems žmonėms nuo tokio aferisto.Todėl dabar ,kad slepia vardus ir pavardes ir girti važinėja po klis kartus ,kol didžiulė nelaimė neįvyksta ir tokie afesristai plečiasi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?