Kaip vyksta statybinių konteinerių pervežimas?

2022-07-26, Pranešimas spaudai

Dabartinis mūsų gyvenimo tempas, kai nuolat dygsta naujos statybos, kai renovuojami seni pastatai, kai atsikratome ne tik smulkiomis, bet ir didelių gabaritų atliekomis, metalo laužu, statybinėmis gamtai žalingomis atliekomis, verčia buityje naudoti specialius statybinius konteinerius. O tada tampa reikalingas ir statybinių konteinerių pervežimas.

Kodėl prireikia statybinių konteinerių?

Statybiniai konteineriai yra skirti surinkti statybinėms ir gamybinėms atliekoms, metalo laužui. Jų talpa būna iki dešimties kubinių metrų tūrio. Tokie konteineriai statomi ne tik statybų, bet ir pastatų renovavimo arba griovimo vietose. Jie būna pritaikyti atliekas krauti tiek mechanizuotai, tiek rankomis. Kai toks konteineris būna prikraunamas pilnas, jį reikia išvežti, prireikus, pakeisti jį nauju. Statybiniai konteineriai taip pat būna naudojami ir specialiai įrengtose stambių statybinių atliekų ir kitokio laužo surinkimo aikštelėse, kuriose atliekos priimamos ir iš fizinių asmenų. Į statybinius konteinerius įprastai kraunamos pavojingos ir nepavojingos atliekos, demontavimo ir griovimo darbų atliekos.

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio statybinį konteinerį?

Vykstant statybos darbams atsiranda labai daug statybinio laužo atliekų, todėl tokiose vietose būtina turėti pasistačius didesnio tūrio statybinius konteinerius, jei norite palaikyti teritorijoje nepriekaištingą švarą ir tvarką. Statybiniai konteineriai būna įvairių dydžių. Ten, kur vykdomi didesnės apimties darbai, reikalingi ir didesnio dydžio statybiniai konteineriai. Akivaizdu, jog stambių gabaritų statybinėms atliekoms arba medžiagoms tinkamam laikymui reikalingos išskirtinio dydžio talpos.

Ką galima laikyti statybiniuose konteineriuose?

Statybiniuose konteineriuose galima laikyti ne tik statybines atliekas, bet ir statyboms reikalingas medžiagas: betoną, keramikines plyteles, įprastines plytas, čerpes, kitokią stogo dangą, statybinius blokelius, grindų dangą, santechnikos įrenginius, gipsą, medienos gaminius, izoliacines medžiagas ir kt.

Kur transportuojami statybiniai konteineriai?

Tušti statybiniai konteineriai gali būti pristatomi juos įsigijusiems arba išsinuomojusiems užsakovams, o pripildytus tokius konteinerius krovinių pervežimo paslaugos teikėjas gali pristatyti ten kur reikia: į statybinių atliekų surinkimo aikštelę ar kitam adresatui. Tokie kroviniai gali iškeliauti ir į statybinius objektus, kur jų laukia statybininkai. Krovinio pristatymo kaina priklauso nuo pervežimo atstumų ir nuo jo svorio. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!