Kada ampulės nuo plaukų slinkimo iš tikrųjų gali padėti?

2022-07-26, Pranešimas spaudai

Slenkantys plaukai – nemaloni problema, dažnai kankinanti tiek vyrus, tiek moteris. Plaukų retėjimas kenkia ne tik mūsų išvaizdai, bet ir pasitikėjimui savimi, tad gali turėti rimtų psichologinių padarinių. Dėl to pastebėjus, kad plaukų slinkimas suaktyvėjo, verta nedelsiant imtis priemonių. Viena geriausių priemonių – ampulės nuo plaukų slinkimo, tad aptarkime, kada jos išties gali būti veiksmingos.

Kodėl slenka plaukai?

Plaukų slinkimą gali lemti įvairios priežastys. Vis dėlto jos dažnai yra daug paprastesnės, nei galvojate: dažnai plaukams kenkia ilgalaikis stresas, prasta mityba, vitaminų trūkumas. Tokiu atveju ampulės nuo plaukų slinkimo išties gali būti veiksmingos – jose yra intensyvaus poveikio serumas, kuris pamaitina plaukus ir pagreitina jų augimą.

Plaukai retėti gali ir dėl tam tikrų ligų ar vaistų vartojimo. Manoma, kad tokie atvejai beviltiški, tačiau iš tikrųjų iš šioje situacijoje ampulės nuo plaukų slinkimo gali turėti teigiamą poveikį. Plaukai slenka todėl, kad dėl sveikatos būklės ar vaistų negauna jiems reikalingų medžiagų, lėtėja jų regeneracijos procesai. Ampulėse yra daug vertingų medžiagų, kurios reikalingos plaukų atsinaujinimui.

Viena dažniausių plaukų slinkimo priežasčių yra sezonų kaita. Toks plaukų slinkimas nors ir nėra malonus, yra visiškai natūralus procesas. Jei norite padėti savo plaukams jį išgyventi, nedvejokite ir rinkitės ampules nuo plaukų slinkimo – jos pagreitins plaukų augimą ir sustiprins plaukus, tad slinkimas bus mažiau pastebimas.

Visgi nepamirškite, kad plaukų slinkimas dažnai yra tik pasekmė, o ampulės nuo plaukų slinkimo priežasties nepašalins. Susirūpinkite savo gyvenimo būdu ir imkitės pokyčių, kurie padės vėl džiaugtis žvilgančiais ir vešliais plaukais.

Kodėl skirtingos ampulės nuo plaukų slinkimo skirtos vyrams ir moterims?

Hormoninė kosmetika Europoje nėra naudojama, todėl iš tikrųjų produkto, tokio kaip ampulės nuo plaukų slinkimo, dedikacija vyrams ar moterims labiau yra reklaminis triukas. Skiriasi produkto aromatas, kiekis, veikliosios medžiagos – tyrimai rodo, kad kai kurios medžiagos geriau veikia vyrams, o kitos – moterims. Taip pat vyrai mėgsta jausti poveikį, todėl jiems skirtos ampulės dažnai yra praturtinamas šaldančiu, vėsinančiu ar kitu poveikiu.

Ne paslaptis ir tai, kad vyrai mažiau linkę rūpintis savo išvaizda, todėl tikėtis, kad jie pagal visas taisykles naudos ampules nuo plaukų slinkimo – tikrai optimistiška. Gamintojai apie tai pagalvoja, todėl vyrams skirtos priemonės dažnai pasižymi intensyvesniu poveikiu ir ilgesniu poveikio laiku.

Vis dėlto geriausia pasikliauti informacija, kurią nurodo gamintojai ir rinktis geriausiai jūsų poreikius atitinkančias ampules. Atkreipkite dėmesį, kad jų sudėtis skiriasi ir serumas gali būti skirtas įvairiam plaukų slinkimui gydyti. Pirkite tik patikimų gamintojų produkciją – dažnai pigios ampulės nuo plaukų slinkimo yra gerokai prastesnės sudėties ir neturi jokio teigiamo efekto.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?