Šilutės rajone bus galima keliauti nemokamai viešuoju transportu

2022-08-08, „Šilokarčemos“ informacija
Visi keleiviai reguliaraus vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo autobusų maršrutais Šilutės rajone bus vežami nemokamai.
Visi keleiviai reguliaraus vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo autobusų maršrutais Šilutės rajone bus vežami nemokamai.
Praėjusią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje nutarta nemokamai vežti keleivius reguliaraus vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo autobusų maršrutais Šilutės rajono savivaldybėje.

Taip bus siekiama mažinti taršą išmetamosiomis dujomis, skatinti gyventojus naudotis viešuoju transportu, mažinant automobilių spūstis mieste ir srautus rajono teritorijoje, kartu didinant eismo saugumą.

Taigi, politikai vieningai nusprendė - visi keleiviai reguliaraus vietinio (miesto ir priemiesčio) susisiekimo autobusų maršrutais Šilutės rajone bus vežami nemokamai (su 100 procentą nuolaida), išskyrus maršrutą „Šilutė–Klaipėda–Šilutė“.

Šis sprendimas įsigalios nuo 2022 rugsėjo 1 d.

UAB „Šilutės autobusų parkas“ pateikė analizę dėl tikslingumo nutraukti bei pertvarkyti kai kuriuos maršrutus ar papildomai sukurti, taip pat pateikė skaičiavimus dėl nemokamo keleivių vežimo. Pagal preliminarius apskaičiavimus, vieneriems metams papildomai iš Savivaldybės biudžeto reikės apie 132 tūkst. eurų.


Straipsnio komentarai

Marius2022-08-20
Ar iš Kintu važiuosim nemokamai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Danutė2022-08-08
Autobusas gal17val jau būs į Klaipėdą.? Komentaras patinka Komentaras nepatinka