Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

2022-08-10, taurage.policija.lrv.lt

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti pareigūnus.

Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai žeminantys policijos pareigūnus.

Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinus nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už šiuos pažeidimus numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų.

Atminkite, kad socialiniai tinklapiai yra vieša erdvė, kurią mato visi žmonės ir už padarytus nusižengimus kitų asmenų atžvilgiu reikia atsakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Dėkojame piliečiams, kurie nuolat praneša policijos pareigūnams apie jiems skirtus žeminančius komentarus.

Informuojame, kad Imuniteto valdybos pareigūnai imsis visų priemonių apginti ir apsaugoti kiekvieno pareigūno garbę ir orumą.

Prieš skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvokite apie galimas pasekmes sau.

Gerbkime vieni kitus!


Straipsnio komentarai

Seras2022-08-13
Reikia keisti 508 straipsnį...Visi žmonės lygūs,irmokyklos ,gamyklos direktorius,ir valytoja,kaip irpolicininkas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Antanas2022-08-10
Kaip bebutu , geras mentas padveses mentas !!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-08-10
Ar įmanoma dar labiau pažeminti jei ir taip žemai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2022-08-10
Pareigūnams galime tik tarti nuoširdžiausius padėkos žodžius už jų sunkų ,atsakingą ir rizikingą darbą .Žmonės ,kurie gyvenime gal būt nieko nėra gero padarę,tie drįsta ,o taip dažniausiai ir būna,žeminti kitus ir jų atliktus darbus .Sėkmės ir ištvermės ,o kartais ir drąsos Jūsų atsakingame darbe linkime. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nunnx2022-08-10
Klounai jus klounai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ne tavo reikalas2022-08-10
Šlykštu skaityti tokius straipsnius jei pareigūnai tvarkingai dirba savo darba akivaizdžiai nepasislėpe su uniformom ir forminėm mašinom niekada neižeisiu bet jeigu su žiuronais pasislėpe stebi mano privatų gyvenima ar aš nosi krapštau ar žmona bučiuoju ant galinės sėdynes sėdėdamas kaip ir trikojai nelegalūs Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?