Kodėl kelyje Švėkšna-Skomantai iki šiol eismą trikdo remonto darbai?

2022-08-14
Pernai prasidėjęs ilgai lauktas kapitalinis kelio remontas dar nesibaigė.
Pernai prasidėjęs ilgai lauktas kapitalinis kelio remontas dar nesibaigė.

Jeigu šiuo metu nuspręstumėte iš Švėkšnos vykti į Klaipėdą, kad ir kurį kelią rinktumėtės, praktiškai visur tektų pravažiuoti trumpesnę ar ilgesnę atkarpą, kur vyksta kelio remonto darbai.

Pailgėjus kelionės laikui į uostamiestį, švėkšniškiai susirūpino, kodėl iki šiol ruože Švėkšna-Skomantai kelio ženklai informuoja apie čia vykstančius remonto darbus, nors kelias atrodo jau pilnai sutvarkytas ir plušančių darbininkų seniai nesimato. 

Pernai prasidėjęs ilgai lauktas kapitalinis kelio remontas, kaip nurodama informaciniame stende, turėjo būti baigtas šių metų balandžio 14 d. 

Kelyje Nr. 2208, ruože nuo 5,522 iki 11,261 km, kapitalinio remonto darbus vykdo UAB „YIT Lietuva“, pagal sutartį su VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

Nutarėme paklausti VĮ LAKD, kas sutrukdė laiku užbaigti darbus?

Įmonės atstovai mums paaiškino, kad kol visi darbai nėra užbaigti ir objektas nėra perduotas užsakovui, rangovas statybvietėje atsako už eismo organizavimą, saugumą (taip pat ir už kelio ženklus).

Pagal užsakovų turimą informaciją, vasaros liūtys pažeidė kelio griovius, šlaitus. Todėl tik atlikęs šių kelio elementų atstatymo darbus, rangovas kreipsis dėl kelio kapitalinio remonto atliktų darbų perdavimo komisijos organizavimo. Sėkmingai pridavus kelią, bus panaikinti greičio apribojimai.

Sveksnosnaujienos.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?