Penkiametis šilutiškis įnėrė į gilesnius vandenis

2022-08-17

Penkiametis Eljotas Zaremba ir toliau pildo pergalių skrynią. Šį kartą jis skubėjo į Dubliną, kur vyko imtynių varžybos dviejose kategorijose – su kimono (GI) ir be kimono (NO).

Varžybose dalyvavo sportininkai iš įvairių Europos šalių. Įvyko daugiau nei 300 kovų. Penkiametis šilutiškis puikiai pasirodė visose keturiose kovose. Visi jo konkurentai buvo vyresni ir svėrė daugiau. Todėl išties vaikas turėjo, ką veikti. Sunkumus įveikė gana lengvai. Kovos buvo užbaigtos skausmingais veiksmais (submission).

Pasak mažojo sportininko trenerio Aurimo Zarembos, šilutiškis viską atliko techniškai.

Europoje vaikas visas dešimt kovų baigė skausmingais veiksmais ir žymiai pakilo sportininkų reitinge. Tarp 5 tūkst. sportininkų jis jau 124 vietoje, iki 7 metų amžiaus grupėje.

Prieš kovas Dubline Eljotas dalyvavo varžybose, kurios organizuotos Paryžiuje. Čia jis taip pat iškovojo pergalę kategorijoje su kimono.

Dalyvavo ir kovose, kurios vyko Berlyne. Čia ne tik iškovojo pergales, bet ir buvo autorius trumpiausios kovos iki 18 metų amžiaus grupėje. Ji truko tik 12 sekundžių. Todėl jam buvo skirtas ir specialus apdovanojimas.

„Vaikas gali būti itin aukšto lygio sportininkas. Tačiau be finansinės paramos jis gali likti daugkartinis Lietuvos čempionas ir neišplaukti į gilesnius vandenius, mat kelionės į kitas šalis yra brangios ir be rėmėjų pagalbos neįmanoma įgyvendinti“, - sakė treneris.

Visus, norinčius pagelbėti Eljotui įgyvendinti svajonę – vieną dieną tapti pasaulio čempionu, kviečiame prisidėti. Paramą galite pervesti:

Gavėjas: VšĮ Laisvalaikis Šilutėje

Banko sąskaita: LT337300010159757395

Paskirtis: Parama Eljotui


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?