Už chuliganišką vairavimą – bauda ir teisės vairuoti atėmimas

2022-08-23, taurage.policija.lrv.lt

Daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo.

Pareigūnai siekdami mažinti daromus nusižengimus bei skatindami atsakingiau laikytis taisyklių, 2022 m. rugpjūčio 18-20 dienomis, vykdė sustiprintą pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolę.

Kontrolės metu pareigūnai išaiškino 16 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų (Tauragės mieste ir rajone – 8; Šilutėje – 7; Šilalėje – 1). Visiems pažeidėjams surašyti administracinių nusižengimų protokolai.

Pavojingą situaciją sukėlęs įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą, pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus, užtraukia vairuotojams baudą nuo 170 iki 230 eurų ir teisės vairuoti atėmimą nuo 3 iki 6 mėnesių.

Raginame eismo dalyvius elgtis atsakingai keliuose!


Foto galerija

Straipsnio komentarai

To to Jonas2022-08-26
Įstatymai draudžia ir provokacijomis užsiimti :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-08-25
Durnumo Lietuvoje tikrai sočiai, Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to Jonas2022-08-24
jeigu ištisinė tai ir turi laukti. Įstatymai yra įstatymai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JOnAs2022-08-23
Pagrindineje foto su priekaba gali buti, kad patys policininkai isprovokavo lenkima, ilgai nelenkdami traktoriaus. Kur tiems vairuotojams dingti, jei slenka kazkokia viena auto is paskos? Man panasiai buvo, kai nepazymeta auto speciliai mazino greiti, kad tik lenkciau per istisine. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?