Vainutiškio ūkiniame pastate kilęs gaisras išgąsdino miestelio gyventojus

2015-03-13, Karolina KIRTIKLYTĖ

Ketvirtadienį 20.38 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie gaisrą Šilutės rajone Vainuto miestelyje esančioje Girininkų gatvėje. 42 m. namo šeimininkas Ž.R. patyrė šoką, buvo sužalotas skeveldrų ir liko be ūkinio pastato su jame buvusia technika ir malkomis. Vyras yra Šilutės raj. Žemaičių Naumiesčio seniūnijos darbuotojas. Vyriškis ten dirba elektriku – darbininku.

Į įvykio vietą atvykus Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės rajono priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Ūkiniame pastate perdengimas buvo gelžbetoninis, stogas – dengtas šiferio lakštais buvo sujungtas su medine daržine. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, sudegė viduje buvę: traktorius, žoliapjovė, aukšto spaudimo įrenginys, namų apyvokos daiktai. Šalia buvusioje daržinėje apdegė 20 kub. m. malkų. Nuo liepsnos karščio apsilydė gyvenamojo namo durys bei plastiko apdaila. Gaisro metu taip pat sprogo balionas – sprogimo banga išdaužė šalia esančio gyvenamojo namo langą. Įvykio liudininkai teigė, jog vaizdas buvo siaubingas. „Visa šeima net krūptelėjome išgirdę sprogimą, šiferio pokšėjimą“ , - teigė netoliese gyvenantys kaimynai.

42 m. namo šeimininkui Ž. R. prireikė medikų pagalbos ne tik dėl patirto stipraus šoko bet ir dėl patirtų sužalojimų: plėštinės žaizdos blauzdoje ir skeveldrų sužalotos plaštakos. Penktadienį nuo pat ryto kieme darbuojasi kaimynai ir kiti pagalbininkai iš miestelio. Pasiteiravus namo šeimininko apie jo sveikatą vyriškis atitarė jog sužalojimai nėra labai rimti tad jaučiasi pakankamai normaliai neskaitant vakar patirto šoko.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?