Savaitės horoskopas – kovo 16–22 d.

2015-03-15, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Saulėlydis
„Shutterstock“ nuotr. / Saulėlydis

Ką šią savaitę jums paruošusios žvaigždės? Sužinokite!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje sustiprėjusi Veneros padėtis kuriam laikui padidins jūsų apetitą, ne tik maistui, bet ir materialioms gėrybėms. Likusias dienas iki penktadienio jums vertėtų ruoštis naujam etapui, kurio ribą peržengę, jau nebūsite tokie, kokie buvote iki šiol.

Galimas daiktas, kad jus ištiks stiprus fizinis, emocinis arba dvasinis apsivalymas. Priežastis paprasta: prieš pat Saulei pereinant į jūsų ženklą, įvyks užtemimas paskutiniame Žuvų laipsnyje. Tai padės jums atsikratyti netikusių žalingų įpročių, jus ribojančių praeities prisirišimų, beprasmių aukų ir visko, kas trukdo jums patirti džiaugsmą ar gyventi nepilnavertį gyvenimą.

Tam gali tekti vėliau nueiti ne vieną ilgą distanciją, tačiau jau savaitgalį galite lengviau atsikvėpti ir parodyti kitiems savo veidą be kaukių ir be kaltės jausmo.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų prigimtinis grožis šiomis dienomis atsiskleis ir bus pastebėtas, nes jūsų ženklo valdovė pagaliau jūsų ženkle. Viskas labai paprasta: jūsų grožis kerės, jūsų pavyzdžiu seks ir jumis atvirai žavėsis.

Dėl Saulės užtemimo jūs būsite priversti perdėlioti figūras draugiškų ryšių lentoje. Galvosūkiai, kuriuos, regis, privalėsite išspręsti, maždaug tokie: kiek verta aukotis dėl draugų, kiek kažkuriam iš jų atleisti ar dalintis savo resursais su komanda, kur nustatyti ribas ir kur sugriauti sienas.

Atleidimas, susitaikymas ar neišvengiami išsiskyrimai padės jums įžengti į naują erą, kurioje klestės gilesnė draugystė ir pilnavertiškesni ryšiai su grupės nariais. Savaitgalį prasidės paslapčių ir atsitraukimo mėnuo, kai nugrimzti į vidinį pasaulį – jokia nuodėmė.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę būsite paskatinti imtis atsakomybės tiek už savo karjerą, tiek už visuomeninį gyvenimą. Gali tekti rinktis tarp karjeros ir šeimos tikslų arba gauti paaukštinimą, kurį priimant pasirinkimai, ankstesnių lūkesčių ar įprastų aplinkybių atsisakymai bus neišvengiami.

Šie įvykiai gali būti tik pradžia permainų, kurios suteiks jums pilnatvės, jei eidami profesiniu keliu būsite kūrybiški, užjaučiantys ir vadovausitės nuojauta. Tai žadins jūsų viduje komandinę dvasią, o aplink burs rėmėjus ir pagalbininkus.

Tiesa, finansiniai ir širdies reikalai kuriam laikui įstrigs – vis ne taip pasielgsite, norėdami ką nors sužavėti, vis per daug paskubėsite, kai veršitės užsidirbti. Jausdami, kad galite suklupti – padarykite nedidelę pauzę ir palaukite veiksmui palankaus momento ar bent gerai susikaupkite.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę daugiau šilumos ir meilės dovanosite savo draugams ir komandos nariams. Na, ir jie pasistengs, kad jūs nieko nestokotumėte. Taip vieni kitais besirūpindami, turėsite dar ir kitų užduočių, nuo kurių niekur pasislėpti neįstengsite.

O kai suprasite, kad visi šie žaidimai jums malonūs ir žadina jūsų norą pažinti, atrasti ir išmokti, jūs dar įnirtingiau to link pasiduosite. Vėliau pasekmės jus gali lydėti ilgai laiką.

Gal pavyks atsisakyti kai kurių jums trukdančių ir jus varžančių įsitikinimų? O tai, neabejokite, suteiks daugiau vietos naujoms žinioms ir vertingoms nuostatoms įsitvirtinti. Lengviausiai tuo keliu bus eiti pasiremiant atleidimu, paklūstant savo vidiniams impulsams ir pasitikint besąlygiška meile. O gal ribos, kurias peržengsite, jums atvers naujus karjeros puslapius?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų meilės, malonumų ir pinigų sritis prižiūrinti planeta primins, kad rūpintis savo statusu taip pat gali būti malonu. Kas žino, gal būtent dabar sužavėsite stovinčius aukščiau jūsų ir užsiropšite ant aukštesnės pakopos? Tempą rinkitės patys, savo darbo vietoje skleisdami grožį ir harmoniją.

Be to, šią savaitę į pirmą planą gali išlysti intymumo, gimimo, paskolų, bendrų ar tik partnerio pinigų temos. Kadangi to priežastis – Saulės užtemimas, jūsų atlikti veiksmai ar įvykiai, kuriuose dalyvausite, turės ilgalaikes pasekmes.

Nuogąstauti nėra priežasčių, jei atgailausite dėl savo nuodėmių, kurios susijusios su per dideliu pasitikėjimu ir nepamatuotu atsidavimu tiems, kurie to neverti. Brandus požiūris ir išmintis leis suprasti, kad praradimai – tai priežastis atrasti ir pamatyti tokį pasaulį, kokio galbūt dar neregėjote.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Venera šią savaitę ims viešpatauti žemės ženkle, primindama jums, kad jausmai gali būti priemonė, leidžianti pažinti dar nepažinta ir atverti dar neatverta. Ir tai jums patirti visa savo esybe bus patogu ir gera.

Dėl Saulės užtemimo penktadienį, jūs neišvengsite priežasčių įdėmiau pažvelgti į jūsų santykius su žmogumi, su kuriuo jus sieja asmeninis ar dalykinis ryšys.

Tiems, kurie jaučiasi priėję liepto galą santykiuose, tai apvalančių ir išlaisvinančių išsiskyrimų laikas. Kiti, pasinaudodami įvairiais santykių gydymo metodais, patirs tikrąjį atgimimą.

Patikimos priemonės: atleisti neteisiant ir nieko nereikalaujant, susitaikyti su tuo, ko neįmanoma pakeisti. Dviese jūs tampate stipresni, todėl kito asmens svajones paverskite savo svajonėmis ir padėkite jam ar jai tiesti kelius iki jų išsipildymo.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Intymias paslaptis jums šią savaitę atskleis pasikeitusi Veneros padėtis. Patirti visą jausmų skalę, išgyventi juos giliai ir patenkinti konkrečius pojūčius – tokie šio laikotarpio jūsų prioritetai. Be to, kaišiodami nosį į savo partnerio piniginę, nepamirškite, kad svarbu ne tik imti, bet ir duoti.

Be to, jūsų kasdienis gyvenimas kažin ar bus toks, koks buvo iki šiol. Ir jei nesate tikri, kad jūsų kasdieniai įpročiai jums padeda tinkamai eiti savo gyvenimo keliu, atverkite savo mintis ir sielą pokyčiams. Jais noriai užsiims penktadienį vyksiantis Saulės užtemimas.

Norite būti savo likimo kalviais? Pasiruoškite tam. Pavyks, jei būsite pasiruošę atsisakyti kai kurių įprastų priemonių, ritualų ir įpročių kasdienėje veikloje. Jų vietoje dėliokite naujus. Ir tik taip sukursite sveikesnę aplinką ir kūrybiškesnę atmosferą.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Venera Jaučio ženkle jus ragina nebūti kukliems, lepinant savo mylimuosius dėmesiu ir dovanomis. Tiltus į jų širdis nutiesite ir kulinariniais šedevrais ar prabangiomis vakarienėmis restorane.

Rizikuoti, išreikšti save ir parodyti savo kūrinius jums bus svarbu dėl užtemimo, kuris savaitės pabaigoje įvyks jūsų kūrybiškumo ir romantikos srityje. Kai kurie iš jūsų pasakys „sudie“ savo romantiškiems prisirišimams ir atvers naujo meilės nuotykių romano puslapius.

Kitiems atsiras priežasčių ir noro rizikuoti tam, kad pagaliau jie atsidurtų kelyje, vedančiame į kūrybinius sprendimus ir kūrybišką saviraišką. Treti, atsisakę ankstesnių auklėjimo metodų, kažką supras ir patirs, su meile ir susižavėjimu pažvelgę į svarbiausius savo kūrinius – savo atžalas.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Palepinti savo kūną šią savaitę ir dar kelias savaites po to bus jums labai svarbu. Mankšta, masažas, pirtis ir įvairios procedūros jums leis patirti, kokią gydančią galią turi meilė sau. Be to, kolegos nesiskųs jūsų dėmesiu ir mažomis dovanėlėmis, kurios stiprins jūsų ryšius.

Tačiau kaip jums pavyks stiprinti ryšius su šeimos nariais, parodys laikas. O šią savaitę jums bus ne viena priežastis pasvarstyti šia tema ir ne vieną užduotį, su ja susijusią, turėsite atlikti dėl penktadienį vykstančio užtemimo.

Jei šiuo metu atleisite artimiesiems už praeities klaidas, prisimindami posakį „neteisk ir nebūsi teisiamas“, išgydysite gilias sielos žaizdas. Kai kuriems iš jūsų tai ir atsiribojimo nuo neigiamų šeimos įtakų laikas – jūs galėsite išvalyti visus tamsių prisiminimų ir slegiančių prisirišimų prigrūstus kampelius. Kai išmesite jus slegiantį balastą, galėsite kurti savo ir tik savo ateitį.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai šią savaitę malonumų planeta įsikurs žemės ženkle, jūs jausitės komfortiškai ir patogiai. Mylėsite ir būsite mylimi. Kursite ir žavėsite savo kūryba. Dairysitės romantiškų pažinčių, bet į kiekvieną sutiktą glėbį nepulsite.

Atidesniems būti viskam, kas susiję su mokymusi, trumpomis kelionėmis, bendravimu jums bus svarbu šią savaitę dėl Saulės užtemimo penktadienį. Įsitikinkite, kad esate pakankamai atidūs, pavyzdžiui, pasirašydami sutartis, nes pasekmės gali būti ilgalaikės.

Bendraudami su broliais, seserimis, tetomis ir kaimynais parodykite nuoširdžias pastangas jiems pasitarnauti, tačiau užkirsite kelius, leidžiančius piktnaudžiauti jūsų gerumu. Ne paslaptis, kad kai kur gali tekti padėti tašką tam, kad ateityje būtumėte geriau išgirsti, tinkamiau informuoti ir patirtumėte tikrąjį bendravimo džiaugsmą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sukurti jaukią, komfortišką ir gražią atmosferą namuose jums padės Venera, šią savaitę apsilankanti Jaučio ženkle. Visas abejones išvaikysite, jei savo vertybėmis pasirinksite stabilumą ir saugumą, o namiškius stebinsite įspūdingais patiekalais.

Dėl Saulės užtemimo, kuris vyks šios savaitės pabaigoje, regis, pakeisite kai kurias savo nuostatas apie pinigus ir elgesį su jais. Galbūt suprasite, kad norėdami sukurti stabilesnį rytojų, privalote palikti komforto zoną, ryžtis tokiems veiksmams, kokių neatlikote iki šiol.

Atsisakę jūsų finansams kenksmingų įpročių, ne tik mažiau išleisite, daugiau sutaupysite, bet ir uždirbsite. Pasitikėjimas savo nuojautomis ir kūrybiškas požiūris į materialinės gerovės stiprinimą suteiks jums papildomų taškų. Šią savaitę, o ypač penktadienį, skirkite ne tik konkretiems veiksmams, bet ir vizijoms šia tema.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Naujų pažinčių ir susitikimų laikotarpį pradeda pasikeitusi Veneros padėtis. Sustiprinsite ankstesnius ryšius, gausite papildomos informacijos, žinių, tapsite atidesni broliams, seserims, kaimynams ir tiems, kuriuos sutinkate kasdien.

Artėjant savaitgaliui įvyks Saulės užtemimas jūsų ženkle, kuris jums primins tai, ką buvote pamiršę apie save. Jūsų asmenybės augimą skatins jūsų noras atsisakyti žlugdančių nuostatų apie save ir įpročių, kurie trukdo jums tinkamai išreikšti savo asmenybę ir jaustis žvaliems bei sveikiems.

Galbūt būtent dabar suprasite, kad jūsų likimas ir tai, kokiais mato jus kiti žmonės, yra jūsų rankose. Pasirūpinti savo kūnu ir įvaizdžiu, atsisakyti beprasmių aukų, kurios jus įkalina, ir pasėti atleidimo sėklas aplink save bus jūsų pareiga.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?