Ilgai lauktas Pagėgių baseinas pagaliau pabaigtas

2022-09-05
Baseino patalpos.
Baseino patalpos.

Šeštadienį miesto šventės metu visi pagėgiškiai ir svečiai buvo kviečiami į baseino bei sporto salės atidarymą. Ilgai laukta nauja paslauga gyventojai galės naudotis jau šį rudenį.

Pirmieji pinigai iš valstybės biudžeto pastatui buvo skirti dar 2015 metais, kada Seimo nariu dar buvo Kęstas Komskis. Būtent jis neoficialiai tituluojamas šio objekto iniciatoriumi, tai paliudijo ir meras V. Bendaravičius atidarymo metu.

Dėl rangovų pasikeitimo bei Pagėgiuose jau įprastomis tapusių politinių intrigų, baseino statybos truko gana ilgai - net 6 metus. Neseniai iš pareigų atleistas buvęs vicemeras Edgaras Kuturys nuosekliai kritikavo baseino statybas, teikdamas, kad užteks to, jog baseinas yra Šilutėje. Kiti šio statinio kritikai „strėles laidė“  argumentuodami tuo, kad baseinas yra blogas projektas vien dėl to, kad jį pradėjo K. Komskis.

Pastatu džiaugiasi, bet...

Pats buvęs meras K. Komskis „Šilokarčemai“ teigė, jog džiaugiasi pagaliau atidarytu baseinu, tačiau turi ir pastabų.

„Žinoma, buvau atidaryme, ilgai trukę darbai pabaigti, džiugu matyti, kad jau tuoj pagėgiškiai galės džiaugtis naujomis paslaugomis. Dabar šaltais žiemos ar rudens vakarais bus ką veikti tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau turiu pripažinti, jog didžiausias absurdas yra tai, jog uždaryta pradinė mokykla, prie kurios būtent ir buvo suprojektuotas baseinas. Tam jis būtent čia ir buvo statomas, kad pradinukai be jokio vaikščiojimo per lauką galėtų mokytis plaukti. O dabar turime tokią situaciją, kad vaikai realiai netelpa gimnazijoje. Atleiskite, tačiau tai nesąmonė. Asmeniškai kaip politikas padarysiu viską, kad pradinė mokykla būtų vėl atidaryta.

Tam yra daugybė argumentų, tarp jų - ir šis baseinas“, - teigė K. Komskis

Kada galėsime pradėti juo naudotis, nėra tiksliai aišku. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos vadovė Evelina Norkienė nedrįso patvirtinti mero išsakytų žodžių per baseino atidarymą: „Po mėnesio traukite šlepetes ir maudimukus“. Pasak vadovės, Tarybos posėdyje politikai svarstys klausimą dėl 7 etatų tvirtinimo, o įstaigai baseinas bus perduotas tik rugsėjį taip pat Pagėgių savivaldybės tarybos sprendimu. To paties posėdžio metu baseino įkainiai taip pat turėtų būti patvirtinti.

Anot pašnekovės, kai įstaiga bus perduota, reikės išimti higienos pasą. Jei viskas gerai ir nebus nustatyta jokių pažeidimų, šiam dokumentui gauti prireiks apie 3 savaičių. Tačiau, jei būtų nustatyta kokių nors statybinių darbų pažeidimų ir pan., tuomet laikotarpis gali užsitęsti ir iki kelių mėnesių.

Numatyta, kad pirmiausia darbus pradės administratorius. Bus ir dvi pamainos po kasininką, valytoją ir gelbėtoją. Darbuotojai turės taip pat baigti gelbėtojų kursus.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Kada Šilutė2022-09-19
Ilgai lauktas Silutes baseinas vis dar nebaigtas. Pozingis zadejo po nauju, kad bus. Zadejo, kad rugsejo 1 bus. Tai kas darosi? Tiek pinigu isleista, o nieko nera. Temps iki pat rinkimu, o po to kaip dovana atiduos daikta uz musu paciu pinigus pastatyta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ka? 2022-09-09
Pagaliau baigtas? Dobilai, arba atsiusk besipliuskenancio Kesto fotke arba netikim :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nu va2022-09-09
Pagėgiai jau turi, o Šilutė dar bala žino kiek lauks...... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Plaukikui2022-09-06
Nu tik nesprok iš pavydo...Plauki ir plauk!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Plaukikas2022-09-06
Koks atidarymas, kas per vėjai? Baseinas dar net nepriduotas valstybinei komisijai. Iki maudymosi jame kaip iki kosmoso. Nu, bet piarą Kęstas su Vaidu per miesto šventę pasidarė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyrusiam2022-09-06
Pensinykas Liberalas Bartkevičius Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2022-09-05
Kas baseino administratorius?. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
NIEKAIP NEATIDARO 21 A SPORTO ANGARO 2022-09-05
PAGĖGIAI PABAIGĖ , O ŠILUTĖ VIS DAR PINIGUS PLAUNA , VIS GUMA TAMPO Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Oooo2022-09-05
7 etatai????????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?