6 aksesuarai, kurie puikiai tiks, kaip dovana antrai pusei

2022-09-02, Pranešimas spaudai

Apie aksesuarus pagalvojame tik tada, kai mums jų prisireikia patiems. Tačiau aksesuarai yra naudingi ne tik dėl grožio ir stiliaus, tačiau ir tuomet, kai norime, pavyzdžiui, daugiau komforto keliaujant, atliekant kasdienes užduotis ar veikiant įprastą veiklą. Dėl to daugumai žmonių tikrai praverstų tinkamai parinkta dovana – aksesuarai. Šiame straipsnyje mes pasistengsime apžvelgti net šešis aksesuarus, kurie būtų puiki dovana jūsų antrai pusei beveik bet kokia proga.

Kosmetinė kelionėms – naudinga kiekvienam žmogui

Ne tik ilgoje poilsinėje, tačiau ir darbo arba savaitgalio išvykoje reikia dėtuvės, kurioje būtų galima susidėti higienos ir kosmetikos reikmenis. Nors tokia dovana dažniau asocijuojama su moteriškais poreikiais, tačiau ir vyrams pravers kosmetinė, kadangi joje jie galės įsidėti: kvepalus, dušo želė, šampūną, skutimosi reikmenis, kitas priežiūros priemones. Keliaujant oro uoste reikia, kad daiktai būtų susidėti kompaktiškai, o tiek vyrams, tiek moterims nėra kompaktiškesnio būdo viską susidėti nei kosmetinės.

Jeigu domina galimybė tokią padovanoti savo antrajai pusei, nemažai gerų pasiūlymų galite rasti čia - https://www.varle.lt/kosmetines/.

Piniginė – visiems kasdieniams poreikiams

Turbūt neturėtų kilti klausimas, dėl ko piniginės yra tokia populiari dovana tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Tai – be galo reikalingas ir beveik kasdien naudojamas daiktas, kuriame telpa svarbiausi dalykai – mokėjimo ir lojalumo kortelės, pinigai, asmens ir kiti dokumentai.

Gera piniginė niekada nebus prasta dovana, nes žmogus ją galės naudoti kasdien arba beveik kasdien. Kuomet renkatės piniginę, kaip dovaną, pagalvokite apie tai, kokie yra žmogaus, kuriam dovanojate – poreikiai. Galbūt jie turi daug lojalumo ir kitų kortelių, o galbūt mėgsta nešiotis jose nuotraukas? Atsižvelkite į tai žiūrėdami kiek ir kokių skyrelių piniginė turi.

Akiniai nuo saulės – stilius ir praktiškumas viename

Akiniai nuo saulės praverčia ištisus metus, ne tik vasarą. Juos galima nešioti išeinant pasivaikščioti, vairuojant, laiką leidžiant paplūdimyje, keliaujant ar net užsiimant kita veikla. Pagal savo antros pusės lytį ir stilių galite rasti labai daug unikalių akinių pasirinkimų. Jeigu biudžetas leidžia, nedvejokite rinktis poliarizuotų arba aukštesnės kokybės stiklų modelius. Jie tikrai geriau apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o tai itin aktualu būnant paplūdimyje bei ypač – vairuojant.  

Išmanioji apyrankė arba laikrodis – daugiau nei tik aksesuaras

Nors ilgą laiką laikrodžiai bei apyrankės buvo laikomi aksesuarais, atsiradus išmaniesiems laikrodžiams ir išmaniosioms apyrankėms tai tapo šiek tiek daugiau nei tik ant riešo nešiojamas gražus akcentas.

Išmanioji apyrankė bus puiki dovana kiekvienam jau ją nešiojančiam žmogui (puiki galimybė atsinaujinti). Apyrankė leidžia stebėti fizinį aktyvumą, matyti svarbiausius pranešimus bei informaciją iš telefono.

Na, o išmanusis laikrodis gali dar daugiau. Modernūs laikrodžiai su eSIM funkcija leidžia net atsiliepti į skambutį, siųsti žinutes, naudotis kitomis funkcijomis. Bene pati patogiausia iš jų yra NFC technologija, kuri leidžia atlikti bekontakčius mokėjimus arba atrakinti elektronines spynas tiesiog su laikrodžiu.

Kortelių dėklas – kuo patogesniam finansų valdymui

Kortelių dėklas pravers verslo žmonėms, kur jie galėtų susidėti vizitines korteles bei aktyviems pirkėjams ir vartotojams. Į dėklą patogu susidėti visas lojalumo ar kitas korteles, kad jos nesimaišytų tarpusavyje ir visada būtų pasiekiamos. 

Kai kada, ypač atsiskaitant parduotuvėse ar įstaigose, kur lankotės ne taip dažnai, rasti lojalumo ar nuolaidų kortelę gali būti labai sudėtinga. Tenka daug raustis, gaišti laiką. Su dėklu to išvengsite ir, be to, neįmagnetintas korteles galėsite laikyti atskirai nuo įmagnetinų, kad pastarosios nenustotų veikti anksčiau laiko.

Išmanusis sekiklis AirTag – kad niekas nepasimestų ir nedingtų

Nepriklausomai nuo to, kokie atsakingi ar kruopštūs esame, visiems gali nutikti nelaimės. Daiktus galima pamiršti, pamesti, o juos taip pat gali ir pavogti. Nors prarastas cigarečių pakelis, žiebtuvėlis, telefono pakrovėjas ar net skėtis nėra pasaulio pabaiga, tačiau prarasti kompiuterio krepšį, piniginę, kuprinę ar kitus brangius daiktus būtų tikrai labai blogai.

Nelinkint nieko daugiau nei tik kuo daugiau komforto ir ramybės, siūlome antrajai pusei padovanoti vieną arba kelis išmaniuosius AirTag sekiklius. Juos galima prisitvirtinti prie kuprinės ar kito svarbaus daikto ir taip stebėti lokaciją. Ši informacija gali padėti rasti paliktus daiktus arba užkirsti kelią vagystei ir taip išsaugoti turtą. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?