Šiurpi avarija Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje

2022-09-08
Sunkvežimis nulėkė nuo kelio Degučių pašonėje.
Sunkvežimis nulėkė nuo kelio Degučių pašonėje.
Rugpjūčio 31-oji, paskutinė vasaros diena, pažymėta avarija Žemaičių Naumiesčio seniūnijoje, kurios metu sužalotas jaunas žmogus.

Kelyje Degučiai–Katyčiai, šalia Degučių kaimo, ryte, šiek tiek po 9 valandos, keliu vykusiam ir malkas į Katyčius vežusiam vyrui į kelią iššoko stirna. Bandant išvengti susidūrimo su ja, automobilis nulėkė nuo kelio ir trenkėsi į vienintelį pakelėje stovėjusį medį.

„Vyras, kuriam apie 30 metų, patyrė galvos traumą. Buvo daug kraujo. Jį išsivežė medikai. Sąmonės nebuvo praradęs, vaikščiojo keliu užsidėjęs ant galvos skudurą. Keleivio pusė sudaužyta stipriai. Jei būtų buvęs keleivis, jis nebūtų išgyvenęs. Siaubas, galėjo žmogus ir galą gauti“, - „Šilokarčemai“ pasakojo vietos gyventojas.

Vyras atvyko iš Judrėnų.

Dėl įvykio vyksta tyrimas.


Straipsnio komentarai

Pilietis 2022-09-15
Kiekviena dieną važjoiu ten 50 ir mazjou kitaip padangos cipe Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kazys2022-09-09
Kaži ar nebus tiesiog greitis plius telefonas rankose. Abejoju ar dėl stirnos kas nors suktų vairą į medį Komentaras patinka Komentaras nepatinka
to Pilietis2022-09-09
popieriniame laikraštyje buvo tą pačią dieną. Manau, taip daro jog pirmiausia naujienos laikraštyje būtų kurį perka žmonės, o tik vėliau internete. Nori naujienų - mokėk tą 60 centukų. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pilietis 2022-09-08
Nesuprantu ,kam čia berašinėti apie įvykius, kuris įvyko prieš savaite Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2022-09-08
Nesuprantu kam tiek skubėt, kad net malkų nedavežė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?