Švėkšniškių rugsėjo pirmosios tradicijos

2022-09-09, Z. Urmulevičienė

Švėkšniškiai turi gražią tradiciją - tie, kurių nekviečia mokyklinis skambutis, dabar jau 27 metus renkasi į šventę Aušros gatvėje.

Su bėgančiais metais keičiasi žmonės ir galimybės susitikti, tik pavadinimas, kurį davė lietuvių kalbos mokytoja Angelė Račkauskienė, - „Jaunystės klubas“ - rodo šių žmonių optimizmą. Jie laukia vieni kitų, kad galėtų pasidžiaugti metų darbais, groja, dainuoja, dar vis prisiminimuose veda pamokas, skaito eilėraščius.

Tuo metu labai tinka eilutė iš eilėraščio „Išraukim veidrodžiams šaknis, tegu tiktai jaunystė žydi“. Pabūna kartu su kolegomis, išėjusiais iš šio gyvenimo. Ant stalo garuoja tradiciniai grybai. Po susitikimo  nuotraukos bus mokytojais savo namuose iki kito rugsėjo.

Mokytojų „Jaunystės klubas“ sveikina visus mokytojus, mokinius, tėvelius, senelius ir globėjus su naujų darbų pradžia, dėkoja visiems, kurie, išėję iš mūsų mokyklos ir labai plačiai pasklidę po pasaulį, prisimena mus. Tiki, kad „Mokykla, nuostabus Saulės rūmas, kur gyvena šviesa ir gerumas“. Dar tikėkime, kad rugsėjo pirmąją nesibaigė vasara, ji tęsis visus metus. Didelės sėkmės visiems.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!